reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle

mokate po schodkach mam blisko bo na parterze na cale szczescie ;D,gorzej jaki ide do rodzinki albo do znajomych bo ci na nieszczescie mieszkaja na oststnich ::) to wchodze 30 min
 
reklama
mokkate pisze:
Ja to nie mam lekko- trzecie piętro bez windy.
Na razie biorę ten dystans na dwa razy. Ale różnie jeszcze może być :D

ja codziennie wtaczam się do pracy na II piętro - lezę pół godziny i na każdym półpiętrze odpoczywam ;) dobrze, że mają wybudować winde... ;)
 
ja mam windę z garażu podziemnego ale prawie niekorzystam bo w domu się lenię

was też boli spojenie łonowe???
wogóle nóg nie mogę rozkładać
 
agao pisze:
ja mam windę z garażu podziemnego ale prawie niekorzystam bo w domu się lenię

was też boli spojenie łonowe???
wogóle nóg nie mogę rozkładać

mnie dziś koszmarnie boli podbrzusze - nie mogę spokojnie bez bólu brzucha wciągnąć i napiąć :( chyba łykne nospę
 
jejku, to moje odpoczywanie mi nie wychodzi...

dzisiaj cały dzien na nogach - a jeszcze nie czuję sie śpiąca... moze w żelazie są jekieś proszki na speeda???
 
reklama
Męzu Mokate - oj Ty razem z innymi tausiami, nie dozyłbyś pewnie tego 7 miesiąca - wiec nie masz z czego być dumny!!!!

męzczyźni padliby pewnie już w I trymestrze - od nudności i zawrotw głowy ;D
 
Do góry