reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Boso czy w kapciach- w czym chodzą wasze maluchy po domu?

reklama
boso lub skarpetki z abs
i zgadzam się z aniag78 absolutnie rzadnych paputków ani broń Boże butów w domu minus taki że moj syn nie potrafi chodzi w butach zimowych i leci jak długi:baffled:
 
Co prawda staram się jak tylko mogę aby mała chodziła w kapciach,ale niestety zawsze kończy się tak samo. Porozrzucane po całym pokoju a ona na bosaka. Dobrze,że mamy podgrzewaną podłogę,bez tego nie wyobrażam sobie żeby dziecko mogło tak chodzić.
 
my zakładamy kapcie, na rzepy z usztywnianą piętką, antyposlizgowe, jakos nigdy nie mialam problemu zeby je zdejmowala:)
 
Mam 6 par ciepłych skarpet z abs-em z Lidla, które często piorę i Młody tylko w nich biega. Polecam bo są miękkiem ciepłe i dobrej jakości. Synek całe lato biegał boso nawet po kaflach w przedpokoju, potem może 2 miesiące w befado i teraz zamiast kupowaç kolejny rozmiar kapci to kupiłam skarpetki :-)
 
słyszałam, że jak dziecko uczy się chodzić to najlepiej na bosaka natomiast juz później tylko w kapciach i to ze sztywnym zapiętkiem. Na bosaka może nabawić się koślawości pięt.
 
Bo to prawda,jeżeli dziecko uczy się chodzić to najlepiej na bosaka,jednak potem wskazanym będzie założyć chociaż skarpetki,to szczególnie ważne jeżeli podłoga nie jest podgrzewana,wówczas łatwo złapać przeziębienie.
 
reklama
Synuś lata po domu w samych skarpetkach, podwójnych antypoślizgowych. Gdzieś kiedyś wyczytałam, że tak najzdrowiej dla małej stopy. Jednak ostatnio natknęłam się na inną opinię .
Co o tym myślicie? Jak jest u Was?

W skarpetach lub na boso jest wygodniej memu synowi
 
Do góry