reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienia w 2 trymestrze

Hej Dziewczyny! Piszę do Was ze szpitalnego łóżka. Trafiłam tu w ubiegłą środę z takim dziwnym plamieniem-wyglądało to jak ostatniego dnia okresu. Dostaje luteinę pod język, w razie potrzeby nospe. Wczoraj było już ok przez cały dzień a dzisiaj rano nie dość że wymioty to jeszcze znowu coś mi się pojawiło w trakcie oddawania moczu. Jestem w 26 tc. Przy przyjmowaniu mnie na oddział badało mnie dwóch lekarzy i nie stwierdzili skąd to może być, a ja po prostu wariuje. Boję się iść do toalety, śpię jak na igłach. Tym bardziej że jest to tak bardzo wyczekana i wymarzona ciąża. Trzymajcie się Dziewczyny! Może któraś z Was miała podobne „przygody” jak ja?
Ja trafiłam do szpitala w 21 tc z krwawieniem, potem juz tylko plamienie. Po dwoch dniach ustało. Bylo podejrzenie ze łożysko jest nisko ale okazało sie ze jest ok. Szyjka długa, zamknięta, z dziećmi wszystko ok. W sumie do teraz nie wiem do końca co było przyczyną. Mój lekarz prowadzący stwierdził, że mogły pęknąć jakies naczynia krwionosne w macicy bo tam wszystko teraz bardzo ukrwione jest. Obecnie zaczynam 28 tc. Takze jestes pod opieka, bedzie dobrze.
 
reklama
Jestem właśnie po badaniach. W USG wszystko ok. Lekarz mówi że naprawdę nie ma pomysłu skąd to może się brać. Trochę kamień z serca, ale niepokój pozostanie chyba do samego końca :(
 
Dziewczyny! My🤰🏻 już w domu. Rano w śluzie pojawiło się coś takiego lekko brązowego ale jak pokazałam lekarzowi to stwierdził że to nic. W ogóle wczoraj w trakcie badania lekarz stwierdził że ten taki brązowawy śluz wynikać może ze stanu zapalnego. Dostałam nystatyne vp dopochwowo. Miałyście coś podobnego?
 
Ponoć czasem się zdarza. Ja miałam plamienia w 4 miesiącu ciąży z winy autobusu. Resory miał do dupy. Śluzu brązowego nie miałam, ale jeśli nie ufasz ginekologowi, to może skonsultuj się z innym? Zrobił Ci wymaz, aby zrobić badania?
 
Dziewczyny Hit! My znowu w szpitalu z tym samym :( ledwo dobę pobyliśmy w domu. Znowu to samo-w badaniach nie widać co to i skąd może być. Z pozytywów to szyjka zamknięta i długa, łożysko się podnosi…
 
Dziewczyny Hit! My znowu w szpitalu z tym samym :( ledwo dobę pobyliśmy w domu. Znowu to samo-w badaniach nie widać co to i skąd może być. Z pozytywów to szyjka zamknięta i długa, łożysko się podnosi…
To czemu do szpitala skoro szyjka zamknięta i długa?
 
reklama
To czemu do szpitala skoro szyjka zamknięta i długa?
Ze mną w szpitalu leżała dziewczyna, ja wylądowałam w lutym, ona już leżala od listopada. Odklejala jej się owodnia. Lekarze nie wiedzieli, czemu krwawi, dopiero jeden profesor odkrył, co się dzieje.

Nie ma w ciązh bezpiecznego plamienia czy krwawienia. Zwłaszcza takiego niewiadomego pochodzenia.
 
Do góry