reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

oj mi sie juz nie chce bo u mnie nie pomoze....wczesniej mialam fajne cycki teraz nawet ich nie mam.zeby mi sie w ciazy posypaly- ale wstyd...i nie mam juz zadnego atutu:(
 
reklama
Lilith- no wez noooooooo. nie denerwuj mnie. A z tego co wiem to dla Trini przy jej plaskim brzuszku kazda faldka jest wielka;-) Masz mi natychmiast stanac na golaska przed lustrem (tak, tak- na golaska) i powiedziec do dziewczyny w lustrze: Patrycja, kurcze, lubie Cie, fajna jestes, i cycki tez masz fajne, a potem sie obruc i pochwal swoj tylek. No... szybciutko, raz dwa, raz , dwa
 
I nie mow ze nie masz juz zadnego atutu- twoj najwiekszy atut wlasnie szykuje sie do spania :tak: Buzka (a zebami sie nie przejmuj- zawsze mozna wstawic nowe;-) )
 
hihi ale ty jestes fajowa:)
taka wesola kobitka z ciebie!!! naprawde az pozazdroscic optymizmu!!! ale kupilam sobie dzis kurteczke fajna i butki wiec tez mam jako taki dobry humorek:)
No i faktycznie trzeba popatrzac na siebie z nieco innej strony:)
caluski dla ciebie!!!
 
Basiek dobra jestes haha ja bym chyba musiałam stanąc w przyciemnianych okularach hehe albo w rózowych najlepiej zeby samą siebie chwalic:-)
 
Olenka. Nie przesadzaj ;-) tylko pierwszy raz jest straszny, potem zaczynasz sie przyzwyczajac az w koncu zaczynasz lubic swoje odbicie :) Wy nie chodzicie po domu na golasa? my nagminnie. spimy na golaska wiec jak np ide do kibelka to nie bede sie ekstra ubierac. a ze w calym domu mamy szafy cale z luster to jakos przywyklam do tego ze ciegle sie ogladam nago i wogule mi to nie przeszkadza- a mialabym sie do czego przyczepic. :-) :-) :-) Buzka
 
Dziewczyny !!! Słuchajcie basi :tak: :-) Bardzo dobrze kobitka mówi :tak: :-D Trzeba polubić siebie, a wtedy życie staje się łatwiejsze i widzicie, że nie tylko ja tak mówię ;-) (podobno jestem nieobiektywna hihih :-D ) Możecie też włożyć seksowną bieliznę i wtedy dopiero zobaczyć jakie jesteście ponętne :-) :tak:
 
reklama
Z ta bielizna to wsumie prawda...jeszcze jak zaloze wysokie buty na mega obcasie to odrazu te moje male nogi robia sie troszke dluzsze i smuklejsze:)
ale co kiedy caly efekt niszczy balon po srodku? ale co tam marudzic...
Co do chodzenia na golaska chodzimy chodzimy i spimy na golaska.choc teraz w zimie jak nie grzalismy tylko wietrzylismy by bylo z 18 stopni to tez mis ie odechciewalo takich parad....
 
Do góry