reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Budowy i remonty czyli ciężarówki na wykończeniu :P

Ewcik no ja nie jestem jakoś specjalnie rozwinięta w kwestiach remontowych-ja patrzę przede wszystkim na wygląd i trwałosć- tak wiem, wstyd, ale cóż:-)
 
reklama
kochana, jaki tam wstyd!ja też prawie w ogóle nie zorientowana w sprawach budowlanych, jednak o tych farbach tyle się akurat dowiedziałam, jak wykańczaliśmy mieszkanku teraz:rolleyes2:
 
Co do farb, to ja chciałam Flugger, ale w końcu porównałam z Dekoralem ale takim lepszym chyba sigma. Nasi fachmani polecali i póki co jestem bardzo zadowolona.
 
mysza moi znajomi bardzo narzekali na dekorale, jak malowaliśmy mieszkanie 2 lata temu to wzięliśmy duluxa i choć kolory ładne i taka do kuchni zmywalna farba dobrze się sprawdza to w pokojach powyłaziły nam takie smugi od kabli, to oznacza że nie było dobrze zagruntowane
ewcik nie znam w ogóle tej firmy
ewelad 4 razy malowanie w ciągu roku :szok:
mruczka mi po głowie chodzi ten fluger, a jeszcze ta tikurilla

No nic zrobimy rozeznanie rynku
 
pewnie co niektorym sie teraz narażę, ale ja tam wole tapety;-)szczegolnie te tzw. na flizelinie. Wzorow i kombinacji jest tysiace, tapetuje sie ekspresowo i dziecinnie prosto, bo klejem smaruje sie tylko sciany, bez smarowania tapety;-)naprawde polecam, mozna uzyskac swietny efekt, no i bardziej dlugotrwaly niz przy malowaniu;-)
 
ewelad fajna pasja
iwusia a dlaczego masz się komuś narażać, u mnie gdzieniegdzie będa tapety, ale wszedzie się ich nie klei zwłaszcza tych ozdobnych
 
reklama
Mysza no i zrobione:-) super:-) fajne to coś w koła (zasłonki?) w oknach i do tego na łóżeczku:-) czyli Nina może przybywać:-D
 
Do góry