reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Być Mamą po raz drugi (i trzeci...i czwarty)

reklama
ja chętnie bo zaraz zwariuje ...:eek::eek::eek::eek::eek:mały marudzi, stęka , jęczy, domaka się wkoło noszenia na rękach , kiepsko spał w nocy :crazy:maź mnie wku....., maja też do najgrzeczniejszych dziś nie należy ..... DOM WARIATÓW :eek::eek:

do tego zauważyłam kilka razy w ciągu dnia małemu zaczynają się robić bardzo czerwone policzki, nie są suche , chropowate ...... skaza? czy dupowaty krem na dwór ? okres grzewczy robi swoje ?kkasiulka pomocy?
 
ja chętnie bo zaraz zwariuje ...:eek::eek::eek::eek::eek:mały marudzi, stęka , jęczy, domaka się wkoło noszenia na rękach , kiepsko spał w nocy :crazy:maź mnie wku....., maja też do najgrzeczniejszych dziś nie należy ..... DOM WARIATÓW :eek::eek:

do tego zauważyłam kilka razy w ciągu dnia małemu zaczynają się robić bardzo czerwone policzki, nie są suche , chropowate ...... skaza? czy dupowaty krem na dwór ? okres grzewczy robi swoje ?kkasiulka pomocy?

Nie jestem specjalistą...... Przy alergii policzki sa jakby 'polakierowane' - tak sie swieca. Majuni az sie robiły rany :baffled: I to jest tak z boku, blizej uszu niz nosa. Wcale nie musza byc chropowate. A wprowadziłas jakąś nowość? Jakiś nowy obiadek, deserek? Milenka miała takie czerwone policzki po tym jak na śniadanie zjadłam musli-crunchy - w cholerę chemii a ja myślałam durna, że to zdrowe....:eek: Miała też czerwone gdy przestałam używać pieluchy tetrowej na swoim ramieniu, inaczej - jak moja mama więcej ją przytulała i Mila czerwonymi polikami zareagowała na jej krem do twarzy. Ale to ewidentnie było od przytulania. Posmaruj Bepanthenem, kremem, nie maścią, przemyj przegotowaną wodą, a na dwór krem bez wody. Okres grzewczy też źle działa na taka delikatną skórę, nie odkryję Ameryki jak powiem, że musisz dużo wietrzyć i nawilżać w pokoju.
Jak Ci się mieszka u teściowej?? I na jak długo ta przeprowadzka??
U mnie też dom wariatów, pokłócona z M., na szczęście dziewczynki grzeczne.
 
Madzia mój synek jak go przebiałkowałam miał czerwone i chropowate policzki. Jak ograniczyłam nabiał to wszystko wróciło do normy:tak: Piszesz, że Twoje dzidzi nie ma takich policzków więc może po prostu jest mu ciepło:tak::tak::tak:;-) najważniejsze to nie wpadac w paranoje, wiem to z własnego doświadczenia;-):-)
 
kkasiula przy dobrych wiatrach w lipcu już będziemy u siebie ..wrrrr... no mieszka się normalnie bez rewelacji :baffled::eek:
 
reklama
reklama
Do góry