reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Krolcia dzięki :) Też bym się przejechała na basen ale na razie mam "zabronione" pływalnie :-(


Agulqa co Ci jeszcze zostało? Ja mam listę wpisaną w zeszycie :-D Może podasz mi tego sprzedawcę, zobacze co mi się tam spodoba :-)
 
reklama
Mommy ja kupowalam u nakina.
Nie mam zadnycn kosmetykow dla malego, butelek, dla siebie majtek poporodowych, podkladow, wkladek laktacyjnych, brakuje mi reczniczka z okryciem na glowke bo mam 1 tylko, nie mam w ogole pampersow, z 10szt tetry musze dokupic (10mam), ze 2 lub 3 pieluchy flanelowe, nie mam wanienki, smoczka. W sumie pewnie cos jeszcze ale pisze z glowy bo nie chce mi sie po liste wstac :p poscieli nie mam ani do lozeczka ani do wozka
 
Agulqa zobacze za chwilę co tam ma ten sprzedawca , też nie mam tych rzeczy ;-) Z tego co wymieniłaś to tylko kosmetyki mam wybrane i wanienkę i 3 tetry w domu :-D jakie butelki będziesz kupować? Ja nie wiem na które się zdecydwać czy tomee tippe czy aventa.... A tak tylko 1-2 kupimy na początek.
 
No i starszaka coś wzięło...a może tylko przytrucie? Popołudniu dostał gorączki. Po podaniu leku zero reakcji. Dałam drugą dawkę, wtedy zwymiotował. Temperatura spadła momentalnie. Coś chyba na żołądku zalegało... mam przynajmniej taką nadzieję. Okaże sie, czy za kilka godzin zacznie temperatura rosnać czy już będzie spokój.

Mommy ja miałam aventa przy Mateuszu, tt przy Danielu. Z aventa byłam baaaardzo zadowolona przy pierwszym dziecku więc kupiłam je przy drugim ale mała gnida(Daniel) będąc na piersi nie potrafiła aventa załapać a musiałam szybko z godziny na godzinę przejść z piersi na sztuczne. Kilka butelek różnych firm do domu naznosiłam i okazało się, że ten szeroki jak pierś smoczek najlepiej podpasował Danielowi. Co nie zmienia faktu, że tak długo jak musieliśmy korzystać z butelki to wściekałam się ja, wściekał się i on. Smoczki mają za małe dziurki(w rozmiarze 1 2 i 3 a z kolei wielka locha w smoczku do kaszki, ze dzieciak dławi się do siności, smoczek typu x tak samo nieporozumienie), źle odprowadzają powietrze co powoduje, ze smoczek zasysa się po kilku pociągnięciach do środka a to powodowało atak wściekłości i płaczu u Daniela, bo on głodny mocno ciągnął i chciał jeść a smoczek mu uciekał. W efekcie ciągnął jeszcze mocniej i łapczywiej i kolki gotowe. Ale innej butelki nie chciał załapać:-( Koniec końców kupowałam najtańsze smoczki czyli 0 i sama robiłam dziurki nożykiem.

Więc jeśli już szeroki smoczek, to może avent? Teraz wypuścił taką serię? No i jakość plastiku butelki. Zwykły standardowy avent żyje u mnie do teraz i służy jako miarka mililitrów:tak::-D, miarka na tt zmyła się po pół roku używania:crazy: a plastik zrobił miękki i pościerany brzydki mimo, że myty normalną gąbką do naczyń.
 
Mommy ja chyba kupie tommy i kupuje jedne tylko. Licze na kp ;-)

Krolcia po Twoim poscie chyba jednak na avent sie zdecyduje. U nas polozna na szkole rodzenia jeszcze butelki medela poleca
 
O medelli też słyszałam mnóstwo dobrych opinii i o dr brown jeszcze. Osobiście nie miałam styczności więc się nie wypowiem:happy:

A! No i jeśli chodzi o jakość to ja pisałam o standardowym avencie! Przeźroczysta butelka. Te kolorowe ponoć też szybciej się niszczą, bo plastik już inny.
 
Ostatnia edycja:
Krolcia dzięki za opinię :-) W avencie dobre jest to , że mają lepszy od tt laktator ręczny a wiadomo lepiej wszystko z jednej serii jakby co kupić. TT laktator ma takie sobie opinie, wiadomo najlepsze medeli - ale na sam początek kupię ręczny aventa bo i tak nie wiadomo czy potrzebny będzie i jak często. Jak będzie potrzeba czegoś lepszego to medele swing kupię. Co do dr. browna to tylko i wyłącznie te butelki ale to przy problemach z kolkami no i koniecznie z szeroką szyjką bo się lepiej myje ;-)

Zdrówka dla synusia :) Mój od 2 tyg szaleje w brzuchu a dzisiaj to cały dzień daje czadu :-D
 
Hej!

U nas przeziebienia ciag dalszy...Mati juz jutro do szkoly pojdzie a Wika posiedzie do konca tygodnia no i mnie cos bierze wrrr gardlo drapie,czerwone i kicham ehhh...

Dziewczyny ja kupowalam wszystko na allegro,przy jednym i przy drugim dziecku. Wybor zdecydowanie najlepszy i tanio,bez szalenstwa i latania. Kuzynka teraz tez zaczela kompletowac na allegro dla blizniakow :tak:;-).

Butelki zdecydowanie aventa i tak jak Karola tez mi sluzy do teraz jako miarka hehe....

Karola jak tam u Was??
 
Dzień dobry :)

Kasiulka mnie od tamtego tygodnia coś łamie, chwilę było lepiej i teraz od 3 dni gardło daje mi popalić.... Popłucze szałwią chyba przez kilka dni i jak nie przejdzie to do lekarza pójdę.... Boję się , że angina mi się zacznie..... W sumie ja jak na coś choruję to tylko na angine :eek:

Ja z allegro kupowałam komplet mufki, kocyk i podusie ale nic taniej nie było jak w sklepie no i zestaw lamp do pokoju małego i też bez różnicy z ceną. Taką narzuconą z góry mają i już.... :-/ Ciuszki pokupowałam wszystkie w sklepach - dla mnie to przyjemność ;-) Ale już do siebie np. koszule do szpitala i karmienia kupie przez allegro bo ceny są śmieszne 2x niższe jak w sklepie, tetry i flanele też np.
 
reklama
Hejka

U nas noc zarwana. Mateusz jednak z gorączką w nocy. Zobaczymy jak to będzie dzisiaj ale wygląda na to, że do szkoły chyba nie pójdzie.

Dopiero co wstałam:baffled: więc idę do kawy.
 
Do góry