reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Witam

Ze starszym w domu. Gorączka jednak wróciła i zaczął kaszleć. Najgorsze, ze nasz ulubiony lekarz dopiero jutro rano przyjmuje. Także jakoś musimy się przemęczyć. Reszta patałachów w tej przychodni to nieporozumienie niestety.:baffled:
 
Karola zdrowka!!!

Mniejsze poszlo do szkoly a starsze jeszcze siedzie do piatku,oby tylko mnie niepowaliło....

Ten tydzien szybko zleci a za tydzien ja imieniny ;-) potem za dwa tyg mamy ipreze babcia M 85 lat i nie mam pojecia co jej kupic:no: potem ur chrzesniaczki i Mikolajki i potem zaraz zas swieta hehe i Sylwek ...ale polecialam haha...

Milego dnia!!!!!!
 
Cześć dziewczyny. Jestem z Bydgoszczy i oczekuję 3 dziecka. Wszystko byłoby oki gdyby nie hemoroidy które mi tak dokuczają że już nie mogę. Nie da się siedxieć ani leżeć ani chodzić nic. Trafiłam z tym do biziela i biore clexane zastrzyki, Było lepiej ale dzis już nie mogę. Terminy do chirurga sa na luty a ja ma termin porodu na 24 stycznia. Macie może namiary na dobrego prywatnego chirurga który pomógł by mi??
 
Witam

Młody nadal z gorączką
:-(. Do lekarza dziś mykamy. Skończyło się nasze Eldorado:-( i u nas w końcu wszedł system, że rejestracja na konkretne godziny i ani osoby więcej:dry:. Tak usłyszałam wczoraj, że na dziś mają już komplet. Szłam więc z rana do rejestracji mocno nabuzowana gotowa do awantury:angry:. Okazało się, że nie ma problemu, na 9.40 proszę przyjść. Może mają jakieś limity jak wcześniej się ktoś rejestruje....mając miejsca na takie przypadki "z ulicy".


Karpanna witaj! W tej sprawie nie pomogę. Co prawda heniek i mnie dokuczał w ciąży ale nie było to jakieś bardzo męczące i tak dokuczliwe jak u Ciebie, no i po porodzie przeszło. A te wszelkie maści próbowałaś? Sporo tego.
 
Krolcia wspolczuje choroby mlodego.
U nas sie idzie do lekarza i kto pierwszy ten lepszy, a babcie siedza juz godzine przed tym jak lekarz przyjedzie. Marze o tym by to zmienili. Ale xhyba i tak do innej przychodni sie przepisze bo ta na nerwy mi dziala
 
Heloł.

Jestem z lekka poddenerwowana:-(. W czwartek wieczorem Mateusz zaczął mi szczekać typowo krtaniowo, więc wykupiłam antybiotyk, który lekarz nam dał w razie czego( W badaniu wszystko ok wyszło, osłuchowo dobrze, serce też, gardło lekko różowe, lekarz stwierdził, ze wygląda klinicznie dobrze, ale może coś się kluje). Stwierdziłam, że nie ma co czekać.

Piątek poprawa. Widać było, że dzieciak odżył ale od wczoraj znowu gorączka:-(. Drugie opakowanie leków na gorączkę zaraz wykończymy. W nocy gorący, że koło 39 pewnie miał. Nie mierzyłam, dałam od razu leki. Ponoć trzeba czekać 3 doby w dawkowaniu antybiotyku, co nie zmienia faktu, że zaczynam się stresować. Mam nadzieję, że jutro przyjmuje nasz lekarz. :-(
 
Krolcia antybiotyk faktycznie może zacząć działać dopiero po 72 godzinach. Jak nie możesz zbić gorączki to podaj jednocześnie paracetamol i ibuprofen. Ale może być tak że anty nie trafiony i trzeba podać inny. Jeżeli jutro nie będzie poprawy to niestety trzeba do lekarza. Podla dzisiaj pogoda. Kasiulka jak tata?
 
Ja gorączkę zbijam i działa mniej więcej. Znaczy spada do około 37 na średnio 7 godzin a potem wraca. Chodzi tylko o to, że ta gorączka wciąż jest, wraca. Od poniedziałku wieczór regularnie co 6-7 godzin przyjmuje coś na gorączkę:-(. Od czwartku włączony antyb.
 
reklama
Hej!

Karola moze faktycznie antyb nie trafiony. Daj znac po wizycie.

Pogoda fatalna...wczoraj i dzisiaj ciag dalszy. Ja mialam ciezka noc i nie wstalam na 7 zeby Mata zaprowadzic wiec sobie odpoczywamy dzisiaj.

Tata...dzisiaj badania i koronoskopia jelit a w srode do domu. Bede popoludniu to sie dowiem co tam wyszlo i czy wsio ok. A tak jestem przerazona i zalamana...nie wiem co to bedzie.......!!!!????

Izunia 100 lat 100 lat najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry