reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

pogoda do d....
wczoraj bylismy na parapetówce w osielsku u znajomych ale tam fajnie .... dzieciaki szalały do 23 :p
mi padl laptop na szczescie dane do odzyskania ale musiałam kupic nowy wiec kasy sporo poszło :(
mlodszy mi sie posmarkal , wiec inhalator odplony

ja wymiekam ostatnio spie po 5 godzin jak dobrze pójdzie , chodze do tylu ;(
 
reklama
Hejka

Kasia zdrówka dla Matiego. Mój Mati lepiej. Nebulizacja niesamowicie pomogła! Widać poprawę. Jeszcze z jedzeniem jest na bakier. Ale też już lepiej niż kilka dni temu. W sumie młody schudł mi niemal 3 kg przez tę chorobę.
Wyniki krwi odebrałam. Wszystko oprócz ob i crp w normie. Takich wyników można było się spodziewać. Przy okazji pobrania poprosiłam, żeby spuściły trochę więcej to w końcu sprawdzę jaka krew ma Mateusz. Skandal, ze za to trzeba płacić. Razem z paszportem krwi 40 zł!:szok::crazy: Kartę dla siebie chciałam też wyrobić, bo mam przecież wyniki grupy krwi z czasu ciąży, ale to nie jest ważne. Nie jest miarodajne dla wystawiających. Muszą wziąć krew ode mnie jeszcze raz, czyli znowu miałabym bulić 40 zł. Paranoja! Przecież krew mi się nie zmieniła przez ostatnie 9 lat!:wściekła/y: No nic. Może faktycznie to zrobię, przy okazji jakieś kontroli. No i Danielowi by trzeba było też sprawdzić, ale to tak samo przy pierwszym lepszym pobraniu za jednym zamachem się zrobi, nie to, żeby specjalnie.

M odholował i pogmerał w naszym aucie. Działa ale nie tak jak powinien jeszcze. Grrr
 
Hej :-)

Mi week tak zleciał ze nawet nie wiem ze byl :szok: a wczoraj to wogole wariatkowo bo na 10 masza w Bazylice za M babcie w intencji urodzin potem szybko herbata z babcia w locie hehe i do nas do kosciola bo zebranie komunijne,potem do szpitala i o 16 siadlam na doooope piwo wypilam i spac poszlam :-p

Mati z tym katarem mnie dobija...co to za g***o!!!!!!!!!!!!!! :wściekła/y: czwarta noc zawalona,chrapie,sapie,dmucha,bable z nosa idą...kiedy to przejdzie :no: no juz dawno tak nie mial....
 
Hejka;-)

U nas poprawa znaczna:tak:! Rano byliśmy kontrolnie prześwietlić się a po południu jeszcze wizyta u lekarza. Mam nadzieję usłyszeć, ze już mu nic tam nie furkocze.:happy2:

Kasia na taki silny katar polecam robione krople. Spytaj lekarza bo musi na to dać receptę, to krople takie brązowe z neomycyną. Robią je w aptece. Po 2-3 aplikacjach glut robi się taki konkretny, zwięzły, że za jednym dmuchnięciem schodzi na dłuższy czas. Kosztuje to kilka zł tylko. Jak dla mnie najlepsze krople pod słońcem na uporczywy katar u dzieci. Neomycyna jest lekkim antybiotykiem działającym miejscowo, może dlatego taki efekt jest, działa od razu tam gdzie trzeba, nie trując całego organizmu.:tak:
 
Hej!

Karola dzieki...klikam i klikam i nie chce podziekowac :no:

W koncu noc lepiej uff bo ile mozna :no: dwa dni smarowany "wikiem" zobaczymy na jak dlugo....

A ja w stresie znowu,ide do szpitala kolo poludnia i bede wiedziala na 200% czy tate dzisiaj przywioza...ehhh juz mowie co ma byc to bedzie...
 
Witam

Kasia musi być ok....Powodzenia życzę! I sił, bo to będzie Wam potrzebne..

Mati osłuchowo jeszcze nie do końca ok. Na zdjeciu też coś drobnego jeszcze wyszło. Kurde no!

Do tego doszedł mi mniejszy. W nocy gorączka i kaszel jak gruźlik:-(. Zostawiłam go dziś w domu... Jutro przyjmuje nasz lekarz, musi wytrzymać. Dzisiaj nie ma opcji, żebym poszła do tego który przyjmuje. Zakręcony jakiś nie wiedzący ten dzisiejszy.:-:)crazy:

No szpital mi się robi. Jak ja z dwójką w domu wyrobię sama....:no:
 
Cześć dziewczyny. W styczniu mam termin porodu i na gwałt potrzebuję numeru do p. Małgorzaty Janowczyk. To położna ze szpitala w mswia a dawniej pracowała w miejskim. Rodziłam z tą Panią już 2 razy. Chcę się z nią umówić ale nie mogę nigdzie wyszukać jej telefonu. Użyczcie jak macie. Będę wdzięczna.
 
Kasia daj znac co z tata

u nas nocka tez z glowy, do 3 walczyłam z wymiotami u starszaka, dzisiaj temp ma... w domu siedzi, młodszy marudny mam nadzieje ze nie zlapie.
 
hej dziewczyny.
Dawno mnie nie bylo
Widze ze pogoda rozlozywa Wasze pociechy
Wiec dla wszystkich duzo zdrowka i cierpliwosci

Kasiulka daj znac jak tata i czy bierzecie do domku. Dla Ciebie tez duzo sily i wytrwalosci

Ja zaczelam dzis 35tc.
Od wczoraj chodze jak zombi
Zasypiam po 2, rano sie budze wczesnie
Ł pojechal na szkolenie wiec jakos smutno i nieswojo mi samej
Sil na wszystko brak
Dobrze ze jest allegro i inne sklepy i apteki internetowe
Dzieki temu zostalo mi bardzo malo rzeczy do kupienia dla malego
Ale to na poczatku grudnia bo juz kasy brak ;-)
 
reklama
Dzieki dziewczyny!!! I kurde czekamy do jutra bo konsultacji nie bylo,zobaczymy....juz mnie to wszystko zaczyna wkurzac :wściekła/y:

Zdrowka zycze Waszym chlopakom!!!

agulqa_b a jeszcze troche,jeszcze chwila i bedziesz tulic malenstwo :tak:

Wlasnie rozmawialam z kuzynka,maluchy warza juz ponad 1kg ale ogolnie kryzys ma i zle sie sie czuje a tu zaledwie 28tydzien....
 
Do góry