reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bydgoszcz Szpital Biziela

ginekolog mówił , że poród bliźniaczy może byc jeszcze w jednym szpitalu....w sierpniu zapytam w jakim i może bedzie tam możliwe znieczulenie...

w Bizielu pewnie cc na życzenie nie wchodzi w gre....

nie rozumiem niby wielkie miasto, a nic nie mozna - w Tucholi zapłacisz masz wszytko , znieczulenie ,cc, położna , lekarza , pokój ....nie wiem po jakiego grzyba mam rodzic w Bydgoszczy
 
reklama
A ile kosztuje cc w Tucholi? Tak na przyszłość pytam, bo drugi raz tego horroru nie przeżyję...

Nie wiem ile sie tych wkładek należy w Bizielu ale ja na drugi dzień używałam swoich bo te szpitalne są nie wygodne - długie, wystają z tyłu, zwijają sie i przeciekają. Najlepsze są z Belli - pieluchy dla dzieci.
 
Ostatnia edycja:
akbar na cc można umówić się z lekarzem w Szubinie. Do lekarza chodzisz w Bydgoszczy a w Szubinie sam poród. Szpital tamtejszy całkiem ok.
 
Zzo w Dwójce kosztuje ( w grudniu) 500 zł. Wiem bo siostra rodziła ze znieczuleniem. Z tym że nie jest to do końca tak piekna sprawa........wkłucie zakłada anestezjolog i np. siorka czekała na zzo 3 godziny bo wszyscy znieczulacze byli przy cc :no:. Więc bolało...........podali jej w ostatniej chwili bo tylko do 4 cm rozwarcia musi być wkłucie i 1 dawka. Za te 500 zł masz dawek do woli. Ale ona dostała tylko 1 bo już miała skurcze parte i jej położna nie zgodziła sie na kolejną, bo to cholernie "zwalnia" akcję porodową .

A cc na życzenie..................w Gdańsku w prywatnej klinice kosztuje 7.000 zł. To koszt zabiegu i pobytu matki i dziecka.
 
Renifer ale się zdziwiłam :eek: z tym zzo. Jak ja rodziłam to tez było odpłatne. A ty tak po prostu powiedziałaś, że chcesz czy twój lekarz ci podał na zyczenie ???
 
W szpitalu w Szubinie też byłam i bardzo mi sie podobało. Takie kameralne warunki. Niestety z astmą nie mogłam.
Jeżeli zzo zwalnia akcję porodową to nie dla mnie bo u mnie był straszny problem z odpowiednim rozwarciem. Pewnie cc wchodzi w grę... Ale 7 tys. - kurcze kiepsko... Może przez 3 lata uzbieram... :blink:
 
jezeli dobrze pamietam w Tucholi koszt to 3 tys ale nie jestem pewna, znieczulenie 450 zł , położna chyba 200, pokój z łazienką z dodatkowym łużkiem dla męza 100 za dobe,
 
JJ - znieczulenie było na moje życzenie... moja gina, która prowadziła mi ciążę a pracowała w 2 mówiła ze zzo jest za darmo, wiec ja poprosiłam podczas rodzenia i dość szybko dostałam...
 
reklama
Do góry