reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CC

reklama
Ja po Cc też miałam słabo pokarmu, więc przystawiałam dzidzie bardzo często, a praktycznie cały czas była przy piersi z niewielkimi drzemkami, ale dzięki temu w drugiej dobie pokarm już sam tryskał z piersi.
 
Przystawiać, przystawiać i jeszcze raz przystawiać dziecko.
Ile jesteś po porodzie?
Sygnałem do uruchomienia laktacji jest moment oddzielenia łożyska od ściany macicy. Także jeśli masz problem z pokarmem to nie z powodu rodzaju porodu.
 
Ile jesteś po cc? Ja dostalam pokarmu w 3-4dniu .. Ważne by pracować laktatorem jeżeli dzidziusia nie ma przy Tobie.
 
Witam nie mam pokarmu po CC co robić żeby pobudzić pokarm wogole i była laktacja
Hej.
Też jestem po CC.
Pokarmu tyle co kot napłakał, a poród był 25.06 ( w sobotę będzie 3tygodnie ) .
Przystawianie co chwilę, walka z laktatorem plus ręczne odciaganie, masowanie piersi, ciepłe prysznice, saszetki Femalltiker ( kończę drugie opakowanie ), konsultacje i wizyty u Laktatorki.
Efekt : od początku moje obie piersi dają 30-40ml przy odciąganiu.
Po 2tyg coraz trudniejszego przystawiania, młody już przestał próbować chcieć złapać za pierś.
Pierś to dla niego męczenie się , jest głodny a tam śladowe ilości , on chce jeść a tam kropelki... Kropelka po kropelce.
Dla niego cyc to butelka.

Spotkałam się w ostatnim czasie z wieloma osobami, które również miały pustki w piersiach pomimo ciągłych starań.
Jednym i owszem - nagle laktacja rusza.
Ale brak pokarmu to też nie żadna nowość .
 
Hej.
Też jestem po CC.
Pokarmu tyle co kot napłakał, a poród był 25.06 ( w sobotę będzie 3tygodnie ) .
Przystawianie co chwilę, walka z laktatorem plus ręczne odciaganie, masowanie piersi, ciepłe prysznice, saszetki Femalltiker ( kończę drugie opakowanie ), konsultacje i wizyty u Laktatorki.
Efekt : od początku moje obie piersi dają 30-40ml przy odciąganiu.
Po 2tyg coraz trudniejszego przystawiania, młody już przestał próbować chcieć złapać za pierś.
Pierś to dla niego męczenie się , jest głodny a tam śladowe ilości , on chce jeść a tam kropelki... Kropelka po kropelce.
Dla niego cyc to butelka.

Spotkałam się w ostatnim czasie z wieloma osobami, które również miały pustki w piersiach pomimo ciągłych starań.
Jednym i owszem - nagle laktacja rusza.
Ale brak pokarmu to też nie żadna nowość .

Nie odniosę się do reszty, ale nigdy nie rozumiem tego mierzenia ilości pokarmu odciąganiem.
Karmiłam łącznie 6 lat i moje piersi nigdy nie dały więcej niż 5-10ml mleka przy ściąganiu 🤷‍♀️
 
reklama
Nie odniosę się do reszty, ale nigdy nie rozumiem tego mierzenia ilości pokarmu odciąganiem.
Karmiłam łącznie 6 lat i moje piersi nigdy nie dały więcej niż 5-10ml mleka przy ściąganiu 🤷‍♀️
Tylko że , gdy przystawiasz przystawiasz przystawiasz ... a dziecko próbuje próbuje próbuje i w końcu zanosi się płaczem , i podajesz mu w końcu tę butelkę i on je łapczywie jak szalony , to on raczej nie pije tego mleka bo tak mu smakuje tylko dlatego że jest tak głodny .
 
Do góry