reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cesarskie cięcie! i wszystko co z nim związane

Przyszła do domu bo uznała że to tylko wyjąć,nic nie boli.Przecieła nożyczkami do paznokci wypoczonymi w spirytusie (dlatego bo do szpitala jest troche a pozatym miałam dopiero po 2 tygodniach a pozatym to dobra znajoma.)jak chciałam wyciagnać i się nie dała;/Ja zaczełam wrzeszczeć ze mówiła pani że nie boli1 a ona klnąć ze mam nie krzyczec ze to nie jej wina że ja mam wszystko na odwrót.Rękami nie dała wyjąc musiała brac od mojego ojca szczybce jakieś czy tam kleszcze;/bolało jak cholera;/;/bo darła na chama.A potem jeszcze "oj troche się brzuch na srodku przedarł bo na siłe rwalam ale do wesela sie zagoi;/."
 
reklama
twardy ejj dziewczyna przeciez ja pisalam ze ta babka co ci sciagala to nienormalna jakas !!!!!!!!!!!!!! no co ty zle to przeczytalas ja cie nie obrazilam ...pisalam o tej kobiecie z twojego postu co ci szwy sciagala ...że nie wiadomo na kogo sie trafi ..... nie mam powodu Cie obrażać i kurcze naskoczyłaś na mnie .....
 
Ostatnia edycja:
o eju przepraszam bardzo!! nie wiem jak ja czytałam! wybacz mi!
ta babka jest nienormlana,ja strasznie ja w ciazy lubiłam .okazała sie strasznie fałszywa.To co ja jej mwiłam mówila innym lekarzom i smiali sie.a nazwalam lekaarza zbirem bo tak wygladał i smialysmy sie z tego,a potem poszła i powiedziała mu;/albo jak poszlam z kroplówką pod prysznic(zostawilam sobie ją na zewnatrz ze stojakiem) .a na 2 dzień wszyscy lekarze ze mnie sie nabijali bo nagadała na mnie;/
 
Ostatnia edycja:
twardy Spoko ..No tak to jest z ludzmi że niby uwazasz ze sa ok a potem pojda i za plecami mówia zupelnie inaczej .....najwazniejsze ze wszystko sie zagoilo i juz po wszystkim !!!! Milego wieczoru :)
 
twardy ee tam kazdemu sie zdaza zle cos zrozumiec wkoncu caly czas sie pisze nie slyszysz rozmowy i mozna dwojako zinterpretowac ......
 
przepraszam jeszcze raz:) naszczescie ja juz nie mam z nia kontaktu.mialam isc po wynik (kurcze nie pamietam ale wymaz szyjki pod katem raka macicy) i nie poszłam bo strasznie fałsz jest.Mówi do karzdego kochanie skarbie misiaczku a za plecami nadaje.tak jak nieraz rozmaiwałam z nią to "kurwi**" jak coś opowiadała.A jak była jeszcze jedna dziewczyna to juz mówiła inaczej ,bez przekleństw.Podobno obowiazuje tajemnica lekarska a jja nie bardzo .bo opowiadała o dziewczynie która lezała o sami obok mowila ze dziwna jest ,ze nie leczy sie a powinna,ze musieli jej macice wyciac i jak ja otworzyli doznali szoku co ona ma w srodku,ze mozna o niej ksiazke pisac jako o dziwnym przypadku choroby.Ja na to ze chyba panią tajemnica obowązje? ona ze tak ale co tak,kto bedzie wiedział.
 
reklama
mam pytanie czy nadal coś czujecie po cesarce?To znaczy ja już jestem rok po ale nadal czuje jakby mi coś w środku pulsowało??????Mam miękki brzuch a wczoraj widziałam jak mi trochę ten brzuch faluje?gdybym nie była wcześniej w ciąży to bym pomyślała że mam w środku dzidzie ale to niemożliwe!nie wiem czy to normalne trudno nawet mi to co czuje opisać
 
Do góry