reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

no i wszystko się odwróciło..prawie wogóle nie mogę jesc..a jesli juz..to ZERO MIESA!!!fuuj!..ani wedlin..nic z tego!Już od ponad tyg ..same suche rzeczy sery białe..serki homogenizowane....raczej słodkie..i zero warzyw..ble..Owoce tak:)soki..nejlepiej pomaranczowy:)i herbatki owocowe- teraz "na topie" u mnie poziomkowa:)..i przeczucia sie zmieniły..w kościach czuje, ze to dziewczynka;)..i siostra tez:)..mąż już zgłupiał:)
 
reklama
a ja na razie nie mam przeczucia...poczekamy zobaczymy..mąż się smieje i mówi "strzelaliśmy w chłopaka" ale natura przecierz umie robić psikusy hahaha :D
 
ja tam ciagle na slodko wcinam :D
no i wychodzi na dziewczynke, bo wszystkie kobitki ktora ja znam jadly ogorki i kapuste czekajac na chlopaka.
....ale przeczucia nie mam, ale ja nawet nie mialam przeczucia, ze jestem w ciazy hehe
tzn wiedzialam, ze tak moze byc, ale zero prawdziwego "przeczucia"
tak czy siak nie moge sie doczekac, zeby znac plec.
 
To podajmy sobie ręcę Agatko ja także marzę aby na Święta mozna byłoby oznajmic dziadkom czy będą mieli wnuka czy wnusię ....orientujesz się kiedy można poznać płeć Maleństwa????
 
w ksiazce Matka i Dziecko
jest napisane, ze w 16 tygodniu narzady plciowe dziecka sa na tyle rozwiniete, ze da sie rozpoznac plec, ale nie zawsze jest to mozliwe przy pomocy USG. W ogole zdarza sie, ze blednie jest okreslana plec przy badaniu USG, moja znajoma miala miec siostre, a ma brata. Wszystko zalezy jak sie dzidzia usadowi :D
 
Ja natomiast apetetyt nie mam. Na początku na siłe sobie wmuszałam jedzenie aż mi było nie dobrze teraz juz jest lepiej można powiedziec co 3 godziny jem ale bardzo malutko. Bardzo chciałabym mieć dziewczynkę i przyszły tatuś też ale coś mi się wydaje, że jednak będzie chłopak zawsze jest na odwrót. A zjedzeniem u mnie cięzko powiedziec kapustkę zjadłam 3 duże talerze aż sama w szoku byłam. Najbardziej mnie ciągnie do gorących posiłków zwykle zupków(zawsze wolałam same kanapki zjadać). Ale równiez jem i bułki słodkie i z dzemem. Żebym często nie wymiotowała żuje gumę do żucia. Miał ktoś z was tak że lubi i słodkie i kwaśne. Czego napewno juz nie lubię to musztardy a wogóle on w tym stanie jest bardzo nie zdrowe. Może znacie jakieś przesady na temat chłopaczyk czy dziewczynka?
Jestem w 6 tygodniu ciąży ale wydaje mi się, że mam bardzo duży brzuszek jak na 6 tydzień i mnie w rodzinie czesto blizniaki się rodzą może i mi sięto przytrafi :)
 
zielony kolor Sumko oznacza chłopca?? a niebieski dziewczynkę?? czy odwrotnie...bo nie jest to napisane::(..u mnie wychodzi -zielone 33% i nie mogę tego zinterpretować:(..wydaje mi się, ze to na chlopca tyle szans:)- a wiec dziweczynka 67%..i tu mi się pyszczek cieszy:) bo ja chciałabym podobnie jak Asia z Płocka..a mo.j mąz bardziej chce chlopca..wiec co będzie to bedzie i to święta prawda- byleby bylo zdrowiutkie:)
 
Płock-Asia pisze:
Ja natomiast apetetyt nie mam. Na początku na siłe sobie wmuszałam jedzenie aż mi było nie dobrze teraz juz jest lepiej można powiedziec co 3 godziny jem ale bardzo malutko. Bardzo chciałabym mieć dziewczynkę i przyszły tatuś też ale coś mi się wydaje, że jednak będzie chłopak zawsze jest na odwrót. A zjedzeniem u mnie cięzko powiedziec kapustkę zjadłam 3 duże talerze aż sama w szoku byłam. Najbardziej mnie ciągnie do gorących posiłków zwykle zupków(zawsze wolałam same kanapki zjadać). Ale równiez jem i bułki słodkie i z dzemem. Żebym często nie wymiotowała żuje gumę do żucia. Miał ktoś z was tak że lubi i słodkie i kwaśne. Czego napewno juz nie lubię to musztardy a wogóle on w tym stanie jest bardzo nie zdrowe. Może znacie jakieś przesady na temat chłopaczyk czy dziewczynka?
Jestem w 6 tygodniu ciąży ale wydaje mi się, że mam bardzo duży brzuszek jak na 6 tydzień i mnie w rodzinie czesto blizniaki się rodzą może i mi sięto przytrafi :)
Witam Mamuski!
Ja mam tak ze bierze mnie na slodkie i kwasne niestety w anglii kwasnych rzeczy nie za bardzo moge zaspokoic bo tu nie ma.
My myslelismy ze bedzie dziewczynka ja i tatus dzidzi tez tak chcial o dziwoooo hihihi
Wiec ostatnio bylam na pierwszym USG i prawdopodobnie na 80% bedzie chlopczyk:) i tez bardzo sie cieszymy bo teraz to nam juz obojetne czy chlopczyk czy dziewczynka...ale ja mysle ze w przesady sie nie wierzy przynajmniej ja probuje nie wierzyc choc czasami mecza mnie pewne sprawy jak ktos mi cos powie ze tak moze byc ze slyszal taki przesad hehe.Za miesiac chyba juz bede wiedziec na 100% jaka plec:)
POZDRAWIAM
 
reklama
Rusałko tu nie chodzi o kolory tylko tabelka przedstawia jakie masz szanse na poczęcie chłopca, czyli jesli w tabeli jest np 30% to masz większe szanse na dziewczynkę jesli 60 to większe na chłopca ale oczywiście wszystko musimy traktować z przymrużeniem oka.
Ja w pierwszej ciąży marzyłam o chłopcu a wszyscy mi wróżyli dziewczynkę ( wyglądałam koszmarnie ;D ;D) i w 28 tygodniu dopiero Bibek przyznał się że jest chłopakiem. A co do mężczyzn mówią że im nie zależy a przeważnie marzą o męskim potomku
 
Do góry