reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

aaa..czyli dobrze zinterpretowałam..tylko te kolorki cos mnie zmyliły:)
Dzieki Sumko:)
..ja również przesady traktuję z przymruzeniem oka:)
 
reklama
Ja bym chciala w sumie chyba chlopca najpierw bo marzy mi sie dwojka dzieci starszy chlopiec i mlodsza coreczka ale oczywiscie bedzie co ma byc aby tylko bylo wszystko w porzadku ;) ;D
 
co do płci, to znalazlam u mamus lutowych "niezwykly sposob na przewidywanie plci"jak to okreslily:)Napisze Wam, to co napisała misia_q na lutówkach

Metoda polega na założeniu, że ciało człowieka, jego tkanki odnawają się w cyklu siedmioletnim. To znaczy, że osoba w wieku 20 lat ma krew "sześcioletnią" (7+7+6=20), albo osoba 28 letnia ma krew w wieku 7 lat (7+7+7+7=28) i analogicznie

Robimy analizę wieku krwi rodziców np na moim przykładzie:
mamusia: 20 lat - wiek krwi 6 lat
tatuś: 23 lata - wiek krwi 2 lata
6 lat mamusi > 2 lat tatusia (=>będzie corcia)

Wyszlo mi, ze bede miala coreczke, ciekawe czy sie sprawdzi, ale o tym przekonam sie dopiero za jakis czas.:)
 
Hej! My marzymy o synku, ale co będzie to dobrze ;D Co do jedzenia - mam to co OLA.K tylko słone i kwaśne - ogórki, ogórkowa, kefir, kindziuk i właściwie koniec. A jak pomyślę o słodkim....ble! Poza tym zjem coś słodkiego i zaraz mam mega mdłości!
 
Mi jest raczej obojętne czy będzie chłopiec, czy dziewczynka aby było zdrowe, wiem jednak że mój mąż chciałby dziewczynkę - pewnie dlatego że ma trzech braci :laugh:
 
hmm...jakby to wytlumaczyc, do wieku dodajemy tyle 7 ile mozna np.25=7+7+7+4 i ta cyfra, ktora zostanie po 7 oznacza wiek krwi. tak wiec osoba 25 letnia, ma krew w wieku 4 lat.
 
reklama
Dziewczyny patrzcie na to z przymrużeniem oka ;) Ja sprawdzałam na sobie i kilku osobach i nie zawsze sie zgadza...ja w każdym bądź razie powinnam wg tego być mężczyzną a zapewniam ze nie jestem ;D
 
Do góry