reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chłopiec czy dziewczynka? :>

reklama
Pati :):):)

ja wiem że jest jeszcze jakaś teoria co do jadłospisu matki przed ciążą - że jakieś tam składniki (cynk czy cóś) przyciągają X, inne Y, mojej koleżance to 2 razy zadziałało (tzn nie wiadomo co oprócz męża zadziałąało ale miała chłopiec plus dziewczynka jak chciałą ;)) a diete tą stosowała. Ale szczzegółów diety nie znam - trzeba by w necie poszukać
 
Pati, to wygląda na przepis na co najmniej trojaczki ;-):-D:-D:-D
A co do teorii przedstawionej przez Rusałkę - kiedyś już o tym słyszałam. My nie planowaliśmy płci, chodziło po prostu o zapłodnienie, miałam monitorowanie jajeczkowania i dostaliśmy rozkaz współżycia w konkretnym terminie, czyli w dniu, kiedy wg lekarza pęcherzyk powinien pęknąć. No i wygrali sprinterzy ;-):-D
 
czyli cos w tej teorii jest:dry:..no i powiem Wam..Ja obstawiam przy imieniu Kubuś, gracjan..mąż niby też.., ale najbardziej podoba mu sie Olaf..no i dzis mi sie śniło, ze miałam synka Olafa:szok::-D:-D:-D:-D- ja postradałam zmysły..ledwie zaczełam mysleć o drugim bejbiku..zadnych konkretnych planów..a tu sny..czyzby prorocze?:cool2:
 
U nas jeśli będzie synek to Pawełek, jeśli córeczka to Agatka chyba :-) ale kto wie, może do tego czasu nam się odmieni, bo pewnie na drugą dzidzię nieprędko będziemy mogli się zdecydować niestety.
 
Rusalka-ja tez chce Gracjana:-DJuz jak mloda by sie urodzila chlopcem to mial byc Gracjan,ale wszyscy jakos tak nosami krecili...Z reszta na Noemi tez jakos krecili nosami...A teraz im sie podoba:-D

A jak strzelimy sobie dziewczyne to kurna bedzie problem...:shocked2:
 
Pati kobieto szalona:-D:-D:-Dnormalnie rozbawiłaś mnie do łez:tak:Jesteś niemożliwa:laugh2:
U mnie było tak że jak pomyślałam chcę dziewczynkę to była a jak chcę chłopca to też był bez diet i innych cudów:-DI nawet długo nie musieliśmy się starać:-)
 
reklama
Do góry