reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

choroby dzieciaczków :(

Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było. Ostatnie dwa tygodnie byliśmy w szpitalu z powodu małych kropeczek krwi w kupie (zaznacze tu, że nic innego mu nie dolegało, zadnych wysypek itp). Co się po wielu wielu badaniach okazało, że Karol ma alergie białkową (IgE ponad 20 w normie do 4) więc zakazano mi wszystkiego co ma związek z mlekiem. Czytając ten dział widze, że nie jestem sama i wiele z was też nie je produktów mlecznych. 26 września czekają nas kolejne badania pod kątem cytomegalii bo okazało się przy badaniach, że kiedyś tą chorobę przechodziłam i przekazałam małemu przeciwciała przez łożysko, a więc czeka nas usg głowy badanie dna oka, neurolog no i najgorsze dla Karola to kolejne pobranie krwi.
Dziś wkońcu pierwsze szczepienie, chyba że lekarz znów coś znajdzie :(
 
reklama
Viki, powodzenia!!! Dobrze, że u mnie obyło się bez szpitala. Gronkowca powoli zwalczamy, a skazę unieszkodliwiamy dietą.

Mamusie, pamiętajcie, że nietrzymanie diety uruchamia tzw. marsz alergiczny i coraz więcej uczuleń :-(
 
Viki biedactwo!!!!! Dobrze ze wkoncu wykryto co dolega malemu i mam nadzieje ze juz nie bedzie musial tak cierpiec:( Mam tez nadzieje ze szpital zniesliscie nie najgorzej i szanowali was! Pisz nam jak tylko bedziesz juz cos wiedziala!!!
 
Sam pobyt w szpitalu nie był az taki zły, mogliśmy wychodzić na spacery, jednak najgorsze były pobrania krwi z głównej żyly czyli ukłucia w głowę. Aż 3x musiał biedaczek cierpieć i niestety jeszcze jedno takie wkłucie nas czeka :(
 
Lilith a nie da się zapobiec tej chorobie żeby Judytka nie zachorowała ? przepraszam że pytam ale nawet nie wiem co to za alerigi itd.
viki24 biedaczko, powiedz byłaś cały czas Karolem czy musiałaś dojeżdżać??? na szczęście czeka was ostatni kłócie a potem już napewno będzie dobrze, trzymamy za was kciuki :)
 
Tak mogliśmy być razem cała dobę, miałam swoje łóżko, mąż też mogł nas odwiedzać,
Wiec jeśli ktoś jest z Trójmiasta i okolic i musi iść z dzieckiem do szpitala to Szpital Dziecięcy na ul. Polanki w Gdansku jest chyba jednym z najlepszych i mówie to również pod kątem tego, że nie szczędzą pieniędzy na badania a lekarze naprawde mili i profesjonalnie odpowiadali na wszystkie nasze pytania.
 
reklama
Aga przeziębiona, nie moze spać bo meczy ją katar, dalam wyżej materacyk i masc majerankową pod nos coś jeszcze mogę zrobić? Jak sie odciąga tą gruchą to drugą dziurkę mam zatkać ?, bo mi nie wychodzi to odciaganie :(
 
Do góry