reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CHRZCINY:)

Cześc Wam
Ja tez Kasie bede chrzciła w niedziele wielkanocna
Chrzestna kupiła Kasi sukienusie jest sliczniutka z kapeluszem
MENU TEZ JUZ GOTOWE I mam duuuza pomoc tesciowej bez niej napewno niedałabym ady wszystkiego przygotowac.Bedzie u nas jakies 12 osób u nas w mieszkaniu
My tez dalismy 50 zł za chrzest
 
reklama
A my chrzciny Oliwierka mamy w lany poniedziałek -tylko podobno ma być deszczowo i zimno-brrrrr
przyjęcie mamy w resteuracji na 18 osób- więc zero zmartwień pod względem przygotowań
Dla maluszka chrzestna kupiła welurowy komplecik( u nas jest tak że chrzestna mama ubiera sobie dziecko do chrztu, a chrzestny ojciec kupuje świeczkę)
ksiądz mówił że za chrzest co łaska ale ta łaska to wyszło 100zł 8 :D
 
Witam
Moja madzia przyjmie chrzest w niedzieę wielkanocną. "co łaska" wyniosło 100zł.
Taką kreację, zrobioną przez ciotkę założy moja mała:

A i jeszcze tak ciotka obrobiła kocyk:
 
Przesliczny komplecik Madziorek zalozy, juz ja sobie wyobrazam- slicznosci... Koniecznie wklej zdjecia z uroczystosci, wszytskiego najlepszego na Swieta!!!!
 
A to Kasia w dniu chrzcin
vryia9.jpg

vryicl.jpg

vryiix.jpg

vryjwz.jpg

vryk2q.jpg

vryk50.jpg

vryee8.jpg

vrydr8.jpg
 
reklama
Do góry