reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CHRZCINY:)

ja dopiero mam zamiar Milenke ochrzcic w czerwcu,ale jeszcze nie bylam z ksiedzem rozmawiac,a nie mam slubu i sie obawiam ze moze byc maly klopot
 
reklama
Chrzciny Zuzi beda 25czerwca o 12 w kosciele granizonowym w REmbertowie (Waszawa). Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!!! ;D :laugh: ;)
 
Gdybym mieszkała w Warszawie to chętnie bym zajrzała :laugh: :laugh: Ale my jesteśmy z Bydgoszczy troszkę daleko :D
Ja na szczescie już po chrzcinach
90785.jpg
 
a mnie sie znowu chrzciny przesunely na lipiec,mam nadzieje ze przynajmiej ja ochrzcze zamin sama nie bedzie biegac
 
Kannot!

Nie przejmuj się , ja nawet jeszcze nie mam wyznaczonej daty chrzcin w przybliżeniu. Jakoś do tej pory nie było kiedy się tym zająć.
My też nie mamy ślubu kościelnego i ciekawe czy nie będą nam z tego tytułu robić trudności. Wszystko zależy od nastawienia księdza w danej parafii. Poczekamy - zobaczymy.
 
reklama
Aniolekk!super zdjecia,piekna uroczystoac a Igorek, no musze napisac ze byl na wszystkich zdjeciach najpiekniejszy!a ubranko!!!!!!!rewelacja,szczegolnie z czapeczka!
 
Do góry