reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki bambino polecam - pampers odradzam

A Ja Uzywalam Roznych I Polecam Dla Biedronki Dla Tesco Plusa Huggies Sa Do D... Bardzo Suche :( Pampersa Dopiero Sprawdze Jak Sie Skoncza Inne Rossmann Tez Jest Si Bambino Lipa:( Lidl Ok Teraz Generalnie Uzywam Z Angli Sa Super Kazdemu Zapach Sie Podoba Sa Miekkie I Grube Ale Te Co Pisalam Sa Tez Fantastyczne!!!
 
reklama
Witam!~! Uzywaliśmy wielu rodzai chusteczek.Ostatnio najlepsze dla nas (mocno nawilzone i miękkie) to chusteczki kupowane w Rossmann nazwa BABYDREAM.Moge zdecydowanie polecić, zapach tez całkiem przyzwoity.POZDRAWIAM!!!!:-)
 
Również polecam chusteczki bambino, sa jeszcze dobre w LIDL ale nie pamiętam nazwy, w tym przypadki jeżeli chodzi o pampersa to jakość nie idzie z ceną!!!
 
Dla nas długo, długo nr 1 to NIVEA Baby Soft, teraz zamiennie z Pampersem - zielone opakowanie.
 
Ja polecam Wam Rossmanowskie BabyDream - Wilgotne i miękkie :) Nie są drogie i gdy duzo ich się zużywa nie wydaje się majątku tak jak na chusteczki np z Pampers. Dzidziusia są takie sobie, Pampersikowe odpadaly cenowo :baffled:i miały za mocny zapach - chyba on uczulił mi córkę, Biedronkowe z tymi zwierzątkami są też ok
Pozdrawiam
 
czesc dziewczyny ja uwielbiam nivea jak dla mnie rewelka ale ze wzgledu na cene zadkosc w naszym domu bamino tez sa super pampersa sensitiv takie bezpluciowe a dzidzius i dada porazka mialam teraz jakies rumiankowa nie pamietam nazwy w zielonym zarowiastym opakowaniu mialy pomoc podraznionemu tyleczkowi synusia ale byly tak suche ze narobily wiecej szkud
 
Wszystkie produkty Huggies na poczatku uczulaly Jasia. Teraz wrocilismy, ale tylko do pieluch. Wedlug mnie najlepsze chusteczki to bobini rozowe z rumiankiem, lub Dzidzius tez z rumiankiem i aloesem. Nie wysychaja, nie maja intensywnego zapachu i Jas przestal borykac sie z podraznieniami na pupie. Czasami uzywamy Bambino, ale maja potwornie intensywny zapach...
 
reklama
Do góry