reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki bambino polecam - pampers odradzam

Martha ja uzywalam ich na początku<pampers sensitiv") jak moja mala sie urodzila tak do 2 mies balam sie ze inne mogą jaą uczulic chusteczki super gdyby nie ten zapach jak bylam u mamy to zawsze kupywlaam w biedronce Dada sensiitve superr i zapach mają piekny:tak:chociaz sensitive:-D:-D Potem jak malutka Podorsla przeszlismy na Bambino;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja musze sie przyznać, że Bambino jeszcze nie miałam, tak chwalicie dziewczyny to sie skusze chyba i jak mi sie obecne skończą to zakupie:-D:-D Obecnie używamy DADA sensitive.Bardzo sobie je chwalę:-)
 
Optyczka u nas w Hiszpani nie ma Biedronek i nie moge kupic DAda a uwielbiam te chusteczki:tak::tak::tak::-:)-(Te Sensitive są takie tłusciutkie fajne :-)..Wczoraj dzwonilam do mamy mówiła ze są teraz 4 paki w bierdronie za 12.99 szkoda napewno bym kupiła:-(No i jak mówie Bambino super nie mogee się ich nawąchac tak pieknie pachną:-D
 
Justa ja w poniedziałek właśnie nabyłam 4pak DADA wiec troche potrwa zanim mi sie skończą:-D:-D A tej Hiszpanii to zazdroszcze jak nie wiem co :-):-)Cieplutko, słoneczko grzeje ech....:cool:
 
Na ile wystarcza ci paczka???Moze zadzwnie do mamy i powiem jej zeby mi kupiła a jak przyjade za miesiac to odbiore? jak myslisz??:-DTy mieszkasz nad morzem??:cool2:Zazdroscisz mówisz hehe ja juz nie raz mam dosc tych upałów:-p:sorry::-p
 
Justa do morza to ja mam 100km echh...:-(Jeśli chodzi o chusteczki to tak różnie bywa, to zależy jak chłopaki mi sie brudzą,.:-D Zazwyczaj paczka na 6-7 dni wystarcza. Jeśli byłaś zadowolona z DADA to myśle że możesz poprosić mamę zeby Ci zapasy zrobiła za tą cene to darmocha jest:-):-) Pozdrawiam Anka.
 
Ja z początku używałam Pampera i córcia ciągle miała jakąs wysypkę, zmieniłam na Nivee to samo, po Johnsonie też ale mniej, aż w końcu kupiłam Bambino i Dada z biedronki i żadnych krostek nie ma ;-)
 
My również polecamy Bambino, są świetne i ładnie pachną. :-D:-) Zresztą i pozostałem produkty Bambino są fajne, szampon, mydlo, czy oliwka. Mały też nie ma od nich żadnych uczuleń. Zawsze więc robimy zapas, żeby nam starczyło na dłużej.
Zastępczo czasem braliśmy Pampersa - sensitiv, co prawda sprawdzać się sprawdzają, jednak nie mają tak fajnego zapachu. :sorry2:
 
reklama
Dzisiaj kupilam małemu chusteczki Huggies te niebieskie i jestem bardzooooo zadowolona;-) Swietnie nawilzone grube ładnie pachną wyciąg się jedna a nie kilka naraz jak w niektorych przypadkach:tak: goraco polecam:tak::tak::tak::tak::tak::tak: Pozdrawiam Aneta;-)
 
Do góry