reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie u Lipcówek :)

Mam mam mam :D

Lennylamb nową i co ciekawe miękką. Zabieram się do motania :)
O właśnie syn mi ją łamie ;)


Zamotaliśmy się. Na początku Zuzia trochę wkurzona ale teraz smacznie śpi. Trochę słabo dociagnęłam bo czuję kręgosłup.
Dociaga się lekko. Młoda jest w sukience i nie polecam tego stroju. Lepsze będzie body.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elifit Gratuluję:) kiedy ruszasz w miasto? My dzisiaj byliśmy na zakupach. Super, w końcu w markecie nie musiałam się Cisnąć z wózkiem i normalnie wziąć koszyk:thumbup:
 
Kurde ja też mam problem z tym ubieraniem. Bo dzisiaj był chłodny wiatr wiec ubrałam trochę cieplej ale to chwilę trwa zanim go włoże zanim wyjdziemy bo trzeba poprawić, dociągniąć, no i Młodzieży ma chwilę krzyku zawsze na początku. Więc dziś zanim udało się wyjść to oboje byliśmy zgrzani:confused:
 
Nie wytrzymałam i wyszliśmy. Wzięliśmy parasole, Arus kalosze i na kałuże siup :)

Zuzia była w krótkim body i długich spodniach. Pod chustą było ciepło.

Kapitalny wynalazek ta chusta :D
 
Ostatnia edycja:
Pierwsza próba jeszcze przed przebraniem panny. Potem już było gładko na pleckach.
 

Załączniki

  • 1408466958096.jpg
    1408466958096.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 100
Pozdrawiam wszystkie mamusie. Jestem w 7m-cu nie wiem jeszcze jaką chustę wybrać. Zastanawiam się też jak dobrać rozmiar żebym mogła nosić na zmianę z mężem. Czy wzrost ma znaczenie? Ja mam 160cm, mąż 190cm. Jeśli któraś mama doświadczona/praktykująca mogłaby mi doradzić będę wdzięczna:)
 
Aniaa ja mam 173cm i wybrałam rozmiar M. Myślę że dla was obojga ten będzie odpowiedni. Jeszcze dużo zależy od sylwetek waszych.. od obwodu w klatce piersiowej, talii i biuście.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale żeby się jej nie wlokło. Pewnie mama będzie więcej nosić. Najlepiej przymierzyć i zapytać na grupie chusty Polska na fb :)

Ty Małgorzata jaki masz rozmiar?
 
Do góry