reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża a niedoczynność tarczycy i krwiak

Moze sie wchlonac a moze oprozniac. U mnie tydzien przed krwotokiem mialam usg i nie bylo go nawet widac (albo tamten gin go nie zuwazyl).
 
reklama
wcześniej nie plamiłam a wczoraj w nocy i i dziś rano zauważyłam w toalecie że mam śluz zabarwiony a to na różowo a to na brązowo, czasem z domieszką krwi i nie wiem co robić:/ chyba to nie poronienie skoro nie mam krwotoku?
 
Poronienie to raczej wiecej krwi jak co najmniej na okres. Ale plamienia moga sie rozkrecic. Moze krwiaczek sie oproznia? Na swoim przykladzie wiem ze nawet krwotok nie oznacza najgorszego. Oszczedzaj sie ile jestes w stanie.
Plamisz dalej?
 
plamię ale np wkładkę mam czystą tylko na papierze albo brązowy albo różowy i wydaję mi się że jest też tam troszke krwi. Nie wiem właśnie czy to opróżnianie krwiaka czy może też zwiastować coś złego:(
 
Do góry