reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej dziewczyny, jestem w 14 tygodniu ciąży bliźniaczej 1k2o. Niestety naczytałam się dużo o zespołach podkradania, SIUGR itp czyli typowych komplikacji, które mogą wystąpić w ciąży jednokosmówkowej. Piszę, bo szukam pozytywnych historii jako, że sama nie znam żadnych bliźniaków jednojajowych:) Ciekawa jestem jak u Was się rozwijają ciąże, a u tych mam które urodziły, to do którego tygodnia udało się szczęśliwie doczekać. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam :)
 
Hej dziewczyny, jestem w 14 tygodniu ciąży bliźniaczej 1k2o. Niestety naczytałam się dużo o zespołach podkradania, SIUGR itp czyli typowych komplikacji, które mogą wystąpić w ciąży jednokosmówkowej. Piszę, bo szukam pozytywnych historii jako, że sama nie znam żadnych bliźniaków jednojajowych:) Ciekawa jestem jak u Was się rozwijają ciąże, a u tych mam które urodziły, to do którego tygodnia udało się szczęśliwie doczekać. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam :)
Cześć :) obecnie jestem w 28 tygodniu 1K2O :) moje dzieciaczki są po fetoskopii, ponieważ pod koniec 17 tygodnia wykryto TTTS - było dużo zamartwiania, pobyliśmy troszkę w szpitalu, ale na ten czas wszystko z dzieciaczkami jest w porządku i już nie możemy się ich doczekać :) z mojej strony mogę powiedzieć, że dzięki lekarzom spotkanym na naszej drodze dzieci żyją i rozwijają sie prawidłowo ♥️ życzę dużo zdrówka i powodzenia :)♥️
 
Hej Mamusie. :)
Przychodzę do Was z pytaniem - jaką betę miałyście w 6+0? :)
Ja oznaczałam 3 razy betę:
26.09. - 21,10
28.09. - 60,36
13.10. (6+0) - 30 179
Przyrosty wydają mi się duże i sama wartość bety dla 6+0 też. Dzisiaj (6+4) mam pierwszą wizytę ciążową..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Mamusie. :)
Przychodzę do Was z pytaniem - jaką betę miałyście w 6+0? :)
Ja oznaczałam 3 razy betę:
26.09. - 21,10
28.09. - 60,36
13.10. (6+0) - 30 179
Przyrosty wydają mi się duże i sama wartość bety dla 6+0 też. Dzisiaj (6+4) mam pierwszą wizytę ciążową..
Cześć:) nie robiłam bety w ciąży bliźniaczej,.skoro dziś idziesz na USG to wszystko powinno się wyjaśnić;) ew na następnej wizycie
 
Do góry