reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej Mamusie. :)
Przychodzę do Was z pytaniem - jaką betę miałyście w 6+0? :)
Ja oznaczałam 3 razy betę:
26.09. - 21,10
28.09. - 60,36
13.10. (6+0) - 30 179
Przyrosty wydają mi się duże i sama wartość bety dla 6+0 też. Dzisiaj (6+4) mam pierwszą wizytę ciążową..
I co się okazało na wizycie?
 
Hej Mamusie. :)
Przychodzę do Was z pytaniem - jaką betę miałyście w 6+0? :)
Ja oznaczałam 3 razy betę:
26.09. - 21,10
28.09. - 60,36
13.10. (6+0) - 30 179
Przyrosty wydają mi się duże i sama wartość bety dla 6+0 też. Dzisiaj (6+4) mam pierwszą wizytę ciążową..
Ja robiłam betę 6 dni po transferze i była 86 potem 10 dni po 500. Jakoś tydzień później byłam na usg. Beta szybko przyrastała, ale na usg było widać tylko jeden pęcherzyk. Chyba był jeden za drugim, bo tydzień później były dwa pecherzyki. A w jednym biło już serduszko. Drugie serduszko minimalnie później zaczęło bić.
 
I co zadowolona:)?
No pewnie. :) Jestem przeszczęśliwa, że jest Bobo., jeden czy dwa, i tak jest wspaniale. :)

Ja robiłam betę 6 dni po transferze i była 86 potem 10 dni po 500. Jakoś tydzień później byłam na usg. Beta szybko przyrastała, ale na usg było widać tylko jeden pęcherzyk. Chyba był jeden za drugim, bo tydzień później były dwa pecherzyki. A w jednym biło już serduszko. Drugie serduszko minimalnie później zaczęło bić.

Wow, ale wspaniale! Dwa serduszka.. :)
Ano, mi beta tak szalenie rosła, że też myślałam, że bliźniaki będą. Co prawda na dwujajowe u mnie szans nie było, jedynie na jednojajowe, ale na usg było widać tylko jednego Szkraba. A czuję się jak na dwa.. nie tęskniłam za objawami bycia w ciąży (to moja druga). W tej czuję się jeszcze gorzej. Mam oooogrrrrrooomne mdłości, cuduję, żeby nie wymiotować.. brr.
 
No pewnie. :) Jestem przeszczęśliwa, że jest Bobo., jeden czy dwa, i tak jest wspaniale. :)



Wow, ale wspaniale! Dwa serduszka.. :)
Ano, mi beta tak szalenie rosła, że też myślałam, że bliźniaki będą. Co prawda na dwujajowe u mnie szans nie było, jedynie na jednojajowe, ale na usg było widać tylko jednego Szkraba. A czuję się jak na dwa.. nie tęskniłam za objawami bycia w ciąży (to moja druga). W tej czuję się jeszcze gorzej. Mam oooogrrrrrooomne mdłości, cuduję, żeby nie wymiotować.. brr.
Super:) No czasem to jest szczęście, czasem pewnie ulga że nie dwa🤭😊 Powodzenia:)
 
No pewnie. :) Jestem przeszczęśliwa, że jest Bobo., jeden czy dwa, i tak jest wspaniale. :)



Wow, ale wspaniale! Dwa serduszka.. :)
Ano, mi beta tak szalenie rosła, że też myślałam, że bliźniaki będą. Co prawda na dwujajowe u mnie szans nie było, jedynie na jednojajowe, ale na usg było widać tylko jednego Szkraba. A czuję się jak na dwa.. nie tęskniłam za objawami bycia w ciąży (to moja druga). W tej czuję się jeszcze gorzej. Mam oooogrrrrrooomne mdłości, cuduję, żeby nie wymiotować.. brr.
Ale jak bliźniaki jednojajowe mogą się pojawić to zawsze widać odrazu? Przepraszam, ale nie wiem.
Może potrafią się schować jeden za drugim 🤣
 
Czy mogę zapytać jaki miała Pani poziom Beta w 6 tygodniu ciąży ? Zrobiłam test aby upewnić się czy to ciąża bliźniacza czy tez nie u mnie w 6 beta wynosi 24091,000 drugi test za 2 dni. Pozdrawiam
 
reklama
Hej, od wczoraj wiem, że na usg pojawiły się 2 zarodki. Tydzień wcześniej był widoczny 1 z bijącym sercem. Bardzo się cieszyłam bo mimo, że mam już 1 dziecko za nic nie mogliśmy zajść w drugą ciąze. Drożność jajowodów zrobiła robotę. Niestety ryzyko poronienia jest bardzo duże. Lekarz daje mi 50% szans na powodzenie. Wczoraj na usg wyszły 2 zarodki ale ten, który był widoczny już tydzień temu nie urusł co mogłoby oznaczać zatrzymanie rozwoju. Serce bije ale dobrze nie jest. U drugiego nie mógł znaleźć tętna ale widać że jest mniejszy i jak to powiedział mój "gine" to sobie musieliśmy dorobić i podobno czasem tak się zdarza, że może byc tydz nawet różnicy pomiędzy nimi.. Czuje się dobrze póki co ale czekam każdego dnia jak na wyrok. Za 2 tyg mamy zrobic usg i zobaczyć co i jak. Jeśli krwawienie wczesniej to na szpital. Info o ciąży bliźniaczej nie było zatem radosna nowiną. Z OM wychodzi mi praktycznie 9tydz a z wielkości 6tydz. Właściwie ten starszy jakby dopasował się do mniejszego
 
Do góry