reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

]hej dziewczynki
Kasiona super ze z chlopczykami jest wszystko dobrze,oby tak dalej:))Jak wyszedl pokoik,czy jeszcze nie malowalas?
dziewczyny dzieki za rady dotyczace butelek i laktatorow,znalazlam taki jeden z chicco do tych butelek chicoo zakrzywionych wiec go chyba zmaowie,jest reczny.w weekend zawisły szafeczki w pokoiku dzieci i nastapilo przemeblowanie na wstawienie łózeczek,Łożeczka co prawda kupimy za jakies 2 mies,ale juz jest na nie miejsce:)ciekawe kiedy te upały mina,nie wiem....nie ma czym oddychac.

Nie zdazylismy wymalowac pokoiku niestety, zrobilismy inny pokoj, i dwa dni zajelo nam ustawienie mebli, przelaczenie kabli i wysprzatanie..jak tylko moj O bedzie mial wolny dzien wezmiemy sie za pokoik chlopaczkow :) jak sie masz justella?

Jedynka wiadomo zakupy z facetami to nie przyjemnosc, ja z moim mam to samo zawsze mnie pogania, albo jest tak znudzony ze sie odechciewa normalnie..gdyby nie ten jego defekt to bylby idealem ten moj O :)

Gastone super faza z tymi urodzinami, fajnie by bylo urodzinki 3 za jednym razem swietowac :) Gastone mam pytanko, ustalili cesarke bo to ciaza blizniacza ( zreszta jak u prawie kazdej innej mamy blizniaczej) czy dzieci sa ulozone inaczej niz glowkami w dol? pytam bo dzis nastepna babka mi powiedziala na usg o porodzie naturalnym...powiem szczerze ze nie jestem zachwycona , wiem ze to ktorys raz juz wspominam ale troche mnie to przeraza hehe
 
reklama
Witam!!

Nie wiem czy akurat w dobrym miejscu zadaje to pytanie ale mam wielki problem, jestem w 7 tc i lekarz stwierdzil u mnie ciaze blizniacza jednokosmowkowa i jednoowodniowa, bardzo sie martwie bo slyszalam ze jest to ciaza wysokiego ryzyka i duzy precent niepowodzenia. Chcialam sie dowiedziec czy ktos moze byl w podobnej sytuacji bo szukam i szukam i nie moge znalezc zadnej mamy ktora miala by z tym problem? Bardzo prosze o odpowiedz
 
patisonek po pierwsze przestan sie martwic bo nerwy nic ci nie pomoga, a moga tylko zaszkodzic..po drugie dosc wczesnie twoj gin zauwazyl ze jest jednokosmowkowa jednowodniowa, na tym etapie ciezko jest zobaczyc, moze sa dwie owodnie? nie martw sie na zapas i badz dobrej mysli a zobaczysz ze bedzie ok :) slyszalam o wielu ciazach takich jak masz ty i wiele z nich zakonczylo sie zdrowymi maluszkami, takze nie czytaj na necie bo mozna wpasc w depresje.. :) pozdrawiam :)
 
Dziekuje :)

Wielki problem z tym, ze ciagle nie wiem czy bedzie dobrze, poczatkowo lekarz stwierdzil puste jajo plodowe , pozniej ciąza blizniacza i po prostu za duzo informacji na raz. Mam nadzieje, ze tak jak piszesz okaze sie dwuowodniowa, 21 lipca ide do lekarza - wtedy mam nadzieje wszystko sie wyjasni.

Dzieki jeszcze raz i pozdrawiam
 
Kasiona ja tez sie smialam ze sobie nozki wachaja hehe :-D i wogole ze sie kreca tak to jestem w szoku.przeciez tam tak malo miejsca. ciekawe jak na koncu sie uloza, bo wole cesarke niz jakbym miala naturalnie rodzic i by sie okazalo w trakcie ze niestety drugiego musieliby wydobyc przez cesarke. masakra.

patisonek nie martw sie uszy do gory i nie czytaj glupot w internecie, ja poki nie trafilam na forum czytalam calymi dniami i wymyslalam sobie przerozne rzeczy przez to co wyczytalam. Mysl pozytywnie, dbaj o siebie i duzo odpoczywaj a bedzie dobrze.
 
Kasiona u mnie troche inna sytuacja bo pierwsza mialam cesarke wiec odrazu ustalono druga.Poza tym nawet gdyb nie dzici u mnie ulozone ciagle w ksztalcie litery L.Nie wiem jak u was,bo w kazdym kraju inaczej,ale u nas poniewaz to ciaza blizniacza,mam prawo wyboru,bo jednak jakies ryzyko jest,ale jak mowilam w nie kazdym kraju tak jest.Poprostu zapytaj.Ja tam zawsze o wszystko pytam ,nie cykam sie.
 
hej:)
Kasiona oolnie mam sie dobrze,nie moge narzekac,jedyne co mnie troche dołuje to to ze ciagle siedze sama,moj maz teraz ma druga prace, a w tej pierwszej zrobilo sie nagle urwanie glowy i czasami nie ma go nawet 3 dni.nie ma do kogo buzi otworzyc.gadam przez tel z siostra i mama ale to nie to co na zywo.jade teraz na weekend do mamci to sobie pogadamy.jakos wpadlam w przerwe z kupowaniem wyprawki, wiec musze nadrobic.ty nadal kupujesz te chicco butelki?jesli tak to laktator tez pewnie trzeba z chicco zeby pasowal do nich.mi sie bardzo te butelki podobaja przez to zakrzywienie i kauczukowy smoczek.to co zostało ci jeszcze do kupienia,łozeczka pewnie jak dobrze pamietam,a co z mniejszych rzeczy?masz juz jakies kosmetyki?
Jedynka moi chlopcy tez ułozeni sa od ostatniego usg tydzien temu okazalo sie tak jak twoi,wczesniej byli w ksztalcie litery T teraz 69,czyli wachaja sobie stopki.to jakie zakupy dzisiaj robilas?
Patisonek naprawde nie powinnas sie zamartwiac na zapas.z tego co pamietam duzo tutaj przewijalo sie dziewczyn z jednoowodniowa,jednokosmowkowa ciaza.np.jenefer jest taka mama z naszego forum-teraz juz szczesliwie rozpakowana mamusia dwoch slicznych dziewczynek,mysl pozytywnie naprawde bedzie dobrze,
 
reklama
Mi dziś lekarz powiedział, że jeśli wszystko z dziewczynkami będzie postępować tak jak teraz i nie będzie żadnych problemów oraz jeśli załapią karmienie, to za 2 tygodnie powinny być w domu. Oczy zaszkliły mi się ze szczęścia.

Gastone często myślę o Was i podziwiam Cię, że masz jeszcze dzieciątka pod serduszkiem. Też powinnam jeszcze je nosić, ale niestety się nie udało.
Jednak dziś mi lekarz powiedział, że jeśli wszystko z dziewczynkami będzie postępować tak jak teraz i nie będzie żadnych problemów oraz jeśli załapią karmienie, to za 2 tygodnie powinny być w domu. Oczy zaszkliły mi się ze szczęścia.
 
Do góry