reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 30stce...

Witam. Jestem przyszłą mamą... oczekuję na synka.. 30.stycznia.2021 mam termin.
Mój pierwszy w życiu..późny..nieoczekiwany .
Kilkanaście lat z mężem nie mogłam zajść w ciążę pomimo leczenia. Z mężem rozstałam się.. mam nowego partnera i prawie na starcie. ..Niespodzianka...będzie syn. Szok!💙ja skończę w styczniu 34lata.. mam ciagle obawy w głębi serca... boję się.. pierwsze dziecko..tak późno..
Niuniek jest duży wg.lekarza będzie kawał chłopa. Czy mogę z góry poprosić o cesarkę? Miałyście cc na życzenie? .. i druga sprawa..jak radzicie sobie w nocy z bólem naciągniętego ..napiętego brzucha. ??💙🤰
Urodziłam dziecko i po 20 i po 30. Ja sobie akurat chwale wczesne macierzyństwo, bo z tak już dużym dzieckiem czuje się młodo, ale nie zawsze można sobie na to pozwolić. Jeśli chodzi o cc na życzenie to nie jest zła opcja. Przemysl sobie tylko czy chcesz mieć jeszcze dzieci. Jeśli tak może warto spróbować sn. Ewentualnie spróbować rodzic naturalnie, ale w prywatnym szpitalu gdzie w razie gdybys nie dawała rady zrobią Ci bez problemu cc.
 
reklama
Ja tez 1dziecko przed 25urodzinami 2 dziecko jak 27lat mialam skonczone a 3 teraz przed 31urodzinami urodze wiec trzeba dac rade [emoji173]
Urodziłam dziecko i po 20 i po 30. Ja sobie akurat chwale wczesne macierzyństwo, bo z tak już dużym dzieckiem czuje się młodo, ale nie zawsze można sobie na to pozwolić. Jeśli chodzi o cc na życzenie to nie jest zła opcja. Przemysl sobie tylko czy chcesz mieć jeszcze dzieci. Jeśli tak może warto spróbować sn. Ewentualnie spróbować rodzic naturalnie, ale w prywatnym szpitalu gdzie w razie gdybys nie dawała rady zrobią Ci bez problemu cc.
 
Do góry