reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 35 roku życia ?!

Elwirka1665

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Sierpień 2022
Postów
41
Witam
Obecnie mam 35lat mój mąż prawie 39
Mamy dwóch super synów
Bardzo chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko
Ale zastanawiam się czy nie jest już za późno ?mąż bardziej się obawia niż ja
Co myślicie?
Pozdrawiam
 
reklama
Wątpliwości są zawsze i to jest naturalne. My po wielu rozmowach, przemyśleniach zdecydowaliśmy się na kolejne dzieci. Dwójkę młodszych dzieci rodziłam jak miałam 38 i 39 lat.
 
staracie się o kolejne malenstwo?
Rozważamy, u nas dochodzą problemy, które mogą wpłynąć na przebieg ciąży i zdrowie/ życie płodu, więc nie wiem czy ostatecznie się zdecydujemy. Mamy czworo dzieci, ale chciałbym jeszcze jedno. Na pewno przed ostateczną decyzją odbędziemy konsultację z bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie naszego problemu.
 
Rozważamy, u nas dochodzą problemy, które mogą wpłynąć na przebieg ciąży i zdrowie/ życie płodu, więc nie wiem czy ostatecznie się zdecydujemy. Mamy czworo dzieci, ale chciałbym jeszcze jedno. Na pewno przed ostateczną decyzją odbędziemy konsultację z bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie naszego problemu.
Tez mam 4 (w tym synka w niebie) , 4 cesarki za mną (ostatnia 5mies temu) , aktualnie jestem w staraczkach.
 
reklama
Witaj
Ja miesiąc temu skończyłam 40 lat i jestem w 13 tygodniu, dziś po prenatalnych wszystko wyszło ok.
Decyzję o dziecku podjęliśmy prawię rok temu, też miałam wiele obaw ale ostatecznie było na tak.
Wszystko zależy od tego jak się czujemy, i jaki jest nasz stan zdrowia.
Pozdrawiam
 
Do góry