reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Aniu sie ja sie licze z tym, ze drugie dziecie bedzie przeciwienstwem pierwszego..
'Nasze' kury u nas nie chodzily bo nie ma do nas opcji wejscia,ale pies sam sobie opcje wyjscia motal zeby przejsc na podworko sasiada (niekoniecznie za plotem tylko duzo dalej) po to tylko zeby kure upolowac. Czesto tez u sasiada za siatka...opcji ratunku dla kury nie bylo. Coz..takie psie hobby, szczeniece mozna rzec w naszym przypadku.

Florka moj m byl w TKMaxx i kupil cos dla Mii, super ale chlopiecego;) Oddal bo kazalam i kupil inne rzeczy, nie wiem co ale chyba tym razem dla dziewczynki. A mrowki na 18m trzeba bylo kupic, ani sie obejrzysz a Max bedzie w tym smigal;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majuśka a lubisz te takie łyse chińskie? toż to nawet psa nie przypomina.... pomijam jakość smaku i gotowania:-D Są rasy, których nie cierpię i w życiu bym nie chciała posiadać, za to marzy mi się terierek walijski, ten taki cudnie biały i kudłaty :)))
Ollena to nasz nie lata po cudzych podwórkach za kurami, łapie te które sa na naszej stronie płotu. Chociaż przez moment podarował życiu kilku kurczakom co mnie mocno zdziwiło... Robert ekshumuje kurę za tydzień:-D pogrzebałam ją w mało odpowiednim miejscu, ale strasznie się brzydziłam i zamknęłam oczy:)
 
Ostatnia edycja:
Ale musisz przyznac Flo, że seria jest zajefajna :-D
A Kubul jest dostojny i poważny czasem :-D i jak rzekła pediatra: a włosy to ma takie jak dwulatek.
Zoyka nie byłam na żadnym bilansie, mam na początku wrzesnia iśc na szczepienie to go zbilansują :-D
Dziś rozmawiałam z neonatolog, chyba jest ordynatorem i ... zmieniają się standardy żywienia, lekarze delikatnie wycofuja się z teorii pt. karmimy do ... 3 roku życia i jeszcze rok dłużej, ogólniet endencja jest taka, zeby dziecia odstawiać od cyca gdy pojawią się zęby, potem pokarm wartosciowy nie jest a dziecię winno jeść pokarmy stałe, po zupkach nie przepajamy cycem bo ma poznawać smaki i kojarzyć odrębny posiłek a nie mleko z cyca ... a nietolerancje laktozy ma ok 75% populacji RP.
 
Jaki orzeszek ???? orzeszek już dawno Kłaczek piwem zapiła :-D

Zmija... I wcale nie myslalam w tym momencie o Wandzie.:-D Jaki orzeszek?:szok:
Zoyka, a taka jedna laska od wczoraj sie po forum uwija i gdzie nie wejdzie to ma cos madrego do powiedzenia. Watki zaklada (dublujac z reszta czesto tematy zamiast poczytac czy juz cos nie bylo na ten temat), w kazdym watku cos pisze... Mnie osobiscie powalil ten wpis, ze szczegolnym uwzglednieniem tego co wytluscilam. Przepraszam ze sie wyraze, tepe to jak dla mnie.
No ja takiego czegoś w ciąży nie miałam więc bym do lekarza poszła jak najszybciej , ponieważ teraz dużo kobiet porania dziecko, a to jest jednak bolesne dla kobiety, mieć dziecko w sobie i stracić.
Przez chwile mialam ochote napisac ze faktycznie skurcze bola, ale dalam sobie spokoj - moglaby nie polapac ironii.

Anka, ja pijam piwo. Plebejski gust moj opiewa na ten napoj rowniez, nie tylko na jeansy i trampki, jazde na motocyklu i skorzane ciuchy. Rajmund pija piwa wiecej niz ja (czasem to i 3 w tygodniu), ale zadne z nas nie zakasza - pyffko wciagamy bez zagrychy.:tak:

Ollena, absolutnie zadnego oporu. Sledzik Lisnera, wchodzi lekko latwo i przyjemnie, nawet nie wraca. Tylko suuuszy. Karol potrafi sam sie bawic, nawet i z pol godziny sam sie soba zajmie, pod warunkiem ze jest w chodziku i moze lazic. Na podlodze zostawiony, ryczy po kilku minutach.
 
Aniu teriery walijskie to ja uwielbiam, tylko, że one sa czarno-rude, może o westa Ci chodzi??

Zauważyłam u mnie, że Paćka tak jakby zaczyna pomalutku sama odmawiać cyca, tylko praktycznie w nocy chce, no i dobrze, wreszcie się napiję czegoś lepsiejszego, a nie tylko wode jak zwierzęta:-D
 
Majuska polecam kukułczana nalewkę :-D
Kłaczek - orzeszek to owej cytowanej przez Ciebie panny tzw. mózg :-D
Anka ale te łyse - chińskie grzywacze się te chyba nazywa - jakoś łykowato wyglądają :baffled:
 
Misia, nadtos laskawa. Obawiam sie ze tam ziarnko piasku w oceanie niczym nie zmaconej, krystalicznej wody...;-)
Grzywacze chinskie sa tez normalnie kudlate. Te lyse sa bleee, te kudlate nieco przypominaja shi-tzu, tyle ze sa kremowe. No i maja tendencje do paskudnego lzawienia oczu, przez co wygladaja na takie zaplakane, z rudymi zaciekami na pyszczu.
 
Majuska tak!!!! tylko o westa :-D oczywiscie pomyliłam rasy, co jest normalne w moim przypadku gdy nie mam przed oczami nazwy ze zdjęciem :))
Proponuję zalewę octową do grzywacza... albo coś z saletrą co zmiekczy nieco danie :-D
Kukułki są pyszne! musisz spórbować choć nieco w dekielek uderzają... trzeba kontrolowac ilość spożywania :)))
Kłaczek wiesz jak mozna nie zakąszać? albo orzeszek albo sledzik :-D
Florka ja pakuję w słoiczki po dżemie i kupiłam takie małe jak do koncetratu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry