reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Misia ja sie boję takich wynalazków, ja to albo browar, albo czysta z colą:-D, nawet winko jest be:-D
NO i patrzcie..nie mogę pójść spać....:sorry2:

Aniu boski powód edycji, dopiero zobaczyłam :)))))))) ...aaa te westy to takie małe sku...ynki sa wiesz, takie żywe sreberka, lubisz takie ??? ( z grila są dobre:-D:rofl2: )
 
Ostatnia edycja:
reklama
Misia jak Cię pirzgnę za to AnkaDy to Ci orzeszek wyskoczy :-D
Majuska mialam kiedyś terierka, niestety był bardzo agresywny i pogryzł małego Filipa trzy razy po twarzy, oddałam go do leśniczówki bo tylko tam mógł się sprawdzić. Westy mają podobny charakterek dlatego nie posiadam marząc w cichości ducha o takiej sliczności. Grillowane przestają byc białe... dlatego pomyliłam z walijskimi :-D
 
Ostatnia edycja:
Macie rację - laska normalnie mońdra... - cytuję: Ja wyrywałam zęba w czasie ciąży i nic się nie działo wszystko ok było, dziecko urodziło się całkowicie zdrowe.
Ale pewnie bez zębów...
 
Wariatki, szaleją po nocach...
Kłaczek nie daj sobie wmówić, piwa zakąszać nie trza!
I w ogóle przestańcie kłapać o tych drinkach i nalewkach, bo mnie pokręci ! Należę do osób pijących okazjonalnie bardzo, w zasadzie wyłącznie przy okazjach towarzyskich - ale odkąd karmię i mam świadomość że nie mogę to prześladują mnie wizje skomplikowanych drinków, piwo bym chętnie chlapnęła i marzę o spróbowaniu wreszcie pigwówki, którą tak pracowicie robiłam... Chyba z tego wszystkiego jak skończę karmić to pójdę zalać ryj.
Misia - to brzmi logicznie z tymi zębami i cycami. A robale super, bardzo przyjemne w dotyku. Sprawdzę jeszcze drugiego TK MAXX'a może tam będą bardziej męskie, bo pożądam ich bardzo.

AAAAAAAA!!!!!! Doczytałam się w postach tej hiper płodnej osoby sformułowania " utknęła we mnie prezerwatywa ".
 
Ostatnia edycja:
reklama
Flo ja tak w ciaży miałam pod koniec - wino czerwone :-D czasem szalałam i moczyłam język. Masakra, jedyny skutek uboczny :baffled: i zachcianka jaka miałam.
 
Do góry