reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Majuśka nie wierzę, że to chcesz do salonu :szok: fotografia w ramkach oparta o męską fasolkę w stanie gotowości bojowej? rany boskie.... kanapką się zakrztusiłam gdy nieopatrznie powiększyłam sobie fotkę. Zlituj się, nie chcesz tego, prawda? :))
Wkurzę Cię, ale Wanda jadła o 1.00 i teraz spała do 7.40 :-D za to będzie buszować nie wiem ile w ciągu dnia.. na razie grzecznie obgryza pana żuczka i gubi skarpetki :-D

Alkoholizmu się wypieram, ale do piwa to się podjada podobno orzeszki - nie kokosowe - i paluszki :))) Za to nie ma nic lepszego niż gorzka żołądkowa w kolorze żółtym popijana jak koniaczek lub łyskaczek ze szklaneczki z lodem :-D
 
reklama
A wiesz Aniu, że nie zwróciłam uwagi, że tam ten obrazek jest o coś oparty:szok:....:-D:-D:-D...ale Ty spostrzegawacza jesteś:-D:-D
Uśpiłam Godzillę i czekam na jakiegos obłąkanego geodetę, który chce ode mnie jakies papiery:szok:

Żołądkową gorzką to ja sobie kiedyś popijałam z kumpelą, tak po kieliszeczku i zagryzałyśmy ćwiartkami pomarańczki...no i nie wiedzieć kiedy 0,7 poszło.....juz nigdy więcej nie piłam żołądkowej gorzkiej:-D
 
Hej, ja myslalam ze Wy poszlyscie wczoraj spac a Wy buszowalyscie tutaj pol nocy;-)

Florka boskiego masz psa, jestem pod wrazeniem!

Majuska ten smrod dzieciowy czasami upierdliwy jest, szczegolnie jak rano mam 15min zeby sie umyc, wysuszyc i ubrac bo Godzilla (hahaha, Patryk ochrzcil tak Mie jak zobaczyl zdjecie usg, przypomnialas mi) zaraz krzyczy i sie domaga uwagi. Happy jest tylko jak sie kolo niej siedzi i macha grzechotka.....wrrrrrrrrrrrr

Tatus dzis przylatuje i niech sprobuje szukac sobie innychb rozrywek! zabije i powiesze za jaja!
 
Moja żmija usypia na macie, nie będę jej ruszać niech sobie podrzemie jak jej tam wygodnie. Dzisiaj u nas jest dość chłodno, ubrałam jej półśpioszki na bodziaka...
Majuśka dalej nie uzyskałam odpowiedzi, że Ty TEGO nie chcesz :-D a gorzką uwielbiam, za to właśnie nie piję piwa gdy po jakimś koncercie gospodarze w Berlinie (wtedy jeszcze zachodnim) urządzili nam biesiadę i wracałam CharlottenburgerStraBe wyjąc po rosyjsku w głos Kalinkę tudziez odstawiłam taniec samotnego łabędzia na stole :-D
 
Cześć.

Noc przespana. To znaczy Julka spała do 5:30 ale ja się budziłam przez ból głowy. Dalej mnie boli aż mam mdłości.
Kajtas zjadł swoje mleko i spał do 8 koło mnie. J poleciał dawno do firmy. ON jak się obudzi to już nie zaśnie. A ja tak :)

Piwa nie lubię. Jak już to smakowe jednak szybko mnie mula i usypiają. Żołądkową gorzką Jarek mnie nauczył pić. Tak najbardziej to whisky z colą.

Dziewczyny czym spieracie marchewkę z ciuszków ?
 
Zoyka marchewkowe plamy to tylko musisz suszyć na słońcu, wtedy blakną, niczym mi sie tego nie udało wyprać, słońce działa cuda, nie wiem co w zimie będzie:sorry2:
 
Moja być zadowolona z odpowiedzi :-p
Zoyka na plamy wszelakie mydło reinera spiera wszystko, łacznie z rdzą.
Żmij zasnął, idę prasować :baffled:
 
reklama
Kartina :-D :-D :-D
No dobra Anko DE idąć za twym przykłądem też sie oplułam :-D
No, teraz to ja sie poplulam...:-D
Flo, poplulam sie po raz kolejny... Rajmund sie mnie ptya czy mi nigdy facet za guma nie grzebal w "helenie"... No, jakos nie! Oj, tam... Odrobine czerwonego wina to i nawet w ciazy zdarzalo i sie wypic. No, ze 2 razy.
Moj pies przynosil kota. Naszego. Bo nie rozumial jak mozna nie przychodzic na wolanie, wiec go wychowywal. Kot sie potem dlugo z obrzydzeniem otrzasal bo zawsze go po drodze troche wyglamal.
Zoyka, Karol w tej chwili jest na etapie probowania wszystkiego co my jemy i bardzo pilnuje zeby go nie ominela jakas degustacja. Miny przy nowych smakach ma przekomiczne, ale widze ze jest na nie otwarty, co cieszy. Sledzia wrabal 3 kawalki, w sosie tzatziki, ale sosu mial tyle ile nie dalo sie widelcem usunac. Marchewke na swiezo splucz ile sie da, namydl i zostaw na troche, dopiero potem pierz - zwykle blednie
Anka, to u Was jest cieplo - u nas pada i mlody jest w bodziaku, spodniach dresowych i bluzie.
 
Do góry