reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Hej!
Potwór mały + potwór duży śpią:-D
Zagadka: Kto wczoraj zamknął imprezę-ognisko?:-D

Flo no kurna:no:...Misia no to co mam zrobić? ..będę na tą kawę....muszę Kubulę poznać;-) nie mów, że tak leje u Ciebie ? w Spale może i nie ma tropików, ale całkiem sporo słońca, zadzwonię do Ciebie tak może 9-10, umówimy się dokładniej
 
reklama
U nas 5 min slonce i 20 min deszczu.. wole jak ciagle leje przynajmniej jest oczywiste ze sie wyjsc nie da.

Mamy klaustrofobie.
 
30 minut słońca i 2 godziny deszczu na zmianę, i to by było na tyle z mojej porannej radości. Idę się pochlastać :baffled:
 
Majuska - mi też się wydaje, że Paćka z tatuśkiem gasili światło :-D

Wybraliśmy się dziś do Ikei po nowe łóżko dla Kacpra (w końcu...:no:). Kacper zachwycony,bardzo mu się tam podobało, pakował się na wszystkie łóżka:-D Łóżeczko zakupione, jutro jak się wyrobimy przed wyjazdem na grilla to przemeblujemy sypialnię :tak:
Zobacz załącznik 623689Zobacz załącznik 623690Zobacz załącznik 623691
Ehhh, szkoda mi tego naszego spotkania :-( Bardzo :-(

misia - nic mi ta marka nie mówi, ale wieeeesz... ja się nie znam :-D
 
Misia - przejrzałam sobie stronkę, super są te gumowe baleriny, ale są tylko rozmiary kobiece (od 36...) dziecięcych dla siebie nie znalazłam:-( chociaż z drugiej strony miałabym pewne obawy, żeby zaufać firmie sprzedającej buty "w centki"... Co to są te "centki"??:-D
Zoyka - jakoś nie robi na mnie wrażenia ani piosenka ani tekst, ale może dlatego, że nie potrafię się na nich w pełni skupić... :sorry:
a Ikea faktycznie boska dla dzieci, wcześniej nie zwracałam na to uwagi, byliśmy ze dwa razy z Kacprem jak jeszcze jeździł w wózku, dziś pierwszy raz był taki szał :-D
 
Cześć, pada...
Majuśka i Misia udanego spotkania :-D
To z brodą wygrało EV i czuję niesmak, tym bardziej że piosenka wcale nie była najlepsza. Wygrał raczej wygląd i chęć udowodnienia wszystkim że na świecie jest tolerancja /???/ i zapotrzebowanie na dziwactwa niż kunszt muzyczny :baffled:
Przemeblowałam salon, wywaliłam fotel do jadalni - fakt wygodny ale zajmował 1/4 pokoju. Do likwidacji poszła atrapa kominka strasząca wyglądem i na jej miejsce stanęła komoda. Teraz niestety trzeba pomalować miejsce na ścianie za tym niby-kominkiem ale to za jakiś czas. Wolę brak tapety z boku komódki niż grzmota który nic nie wnosił. Schowaliśmy toto do magazynku, bo w dalekiej przyszłosci przy zmianie domu trzeba będzie znowu zamontować. Na szczęście to dwa wkręty i już stoi. Fotel miał iśc na śmietnik, ale od wczoraj okupuje go Tabris i teraz jest problem jak zabrać piesiowi spanko :-D
Siedzimy dalej w domu, pada czwarty dzień i za chwilę dziecko ogłupieje uwięzione w chałupce. Kawa ratuje życie :-D
 
Heloł!

Zoyka sorki, ale straszne guuuuufffffno:-D Na Onecie artykuł o erowizji i pszą, że w Angli pytają odnośnie występu Cleo"Czy to ta sama Polska, która wychowała papieża???....A mój stary doiadując się, kto wygrał, zapytał : Czy to sama Austria , która wychowała Adolfa Hitlera ???:szok::-D

MIsia jak tam w Twojej metropolii??? U nas w Spale pięknie:-D

Wybieramy się na śniadanie, potem delikatne pakowanko....w pierwszy wieczór Pati zamknęła imprezę , około 24, no może nie z tatem, bo w sumie tata ją wziął do pokoju , a mama jeszcze została piwkować, no ale jako bachor był ostatnia. Wczoraj około 22 sama poprosiła , że chce iśc spać, słodki bachor i padła w ciągu minuty. A tak w ogóle na tle całego stadka listopadowych dzieci, Paćka wypada całkiem nieźle i wiele osób się dziwi jakie mamy grzeczne to nasze dziecko:-D:-D

Andzike super zakupki, my kiedyś w Krakowskiej Ikei rządziliśmy, było też fajowo:-D

Wczoraj powstał pomysł , że na jakiś kolejny ciepły weekend wybierzemy się do KRK do zoo i skoro Flo nie może się wydostać ze swojego miasta to my musimy do niej podjechać, mam niedosyt po Łańcucie:-D
 
Andzi dzieci uwielbiaja Ikea!!!!!!! Na pytanie gdzie jedziemy? Patryk zawsze odpowiada ze do Ikea ;-))))) Ktore lozko kupiliscie?

Co do Eurowizji nie ogladalam (przypadkiem tylko wystep Cleo kilka dni temu), nigdy tego nie lubilam a juz jak uslyszalam o facecie z broda to mi opadlo co nieco bo co jak co, nawet bedac facetem powinien zgolic ta wstretna brode bo co to niby mialo przedstawiac?

misia buciki tej firmy kupilismy kiedys Patrykowi na Minorce przy plazy, bo jedne Crocsy to bylo za malo. Z identycznym znaczkiem, granatowe za 10eu wiec by sie zgadzalo. Nie wiem jak z potliwoscia stopy (nie pamietam), ale znaczek zabki zaraz odpadl, nosil pozniej po domu a teraz nosi syn sasiadow moich rodzicow.

Aniu u nas tez znowu pada... trzymajcie mnie bo padne, chyba dzis mimo deszczu pobigne z dziecmi na jakies zakupy bo zal, zreszta jakies nalesniki ukrece wiec musze miec z czego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Majuska - słońce było ale sie zbyło :-(
dzwoniła natomiast moja matka że jest ciężko chora i umiera bo ma temperaturę. Nic nie jadła, nic nie iła i po gripexie ma 38 :baffled:
 
Do góry