reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Azula moje dzieci nigdy nie umialy wychodzic z lozeczek czy to szczebelkowych czy turystycznych wiec jakby tak patrzec to nigdy nie spalyby w doroslych ;-) Ale fakt Mia bedzie spala w swoim dopoki nie wyrosne. W PL szczebelkowe jest tak duze ze Patryk sie miesci wiec looz.

Zoyka no to raczej podzialalo to w inna strone, ja sie dziwie ze facet wstydu nie mial, zero estetyki, zrobili posmiewisko z imprezy i tyle.
 
reklama
Zoyka, ale transwestytyzm się leczy i taka kobieta usuwa zarost na twarzy. Ten facet po prostu był nieestetyczny i popsuł wizerunek Eurowizji. To moje zdanie...
Wandula śpi w łóżeczku tylko ma wyjęte dwa szczebelki żeby swobodnie wychodzić i wchodzić. Czas na kupno tapczanika - łóżka ale póki co środków brak. Jak się sytuacja finansowa poprawi to wtedy dokonam zakupu :-D
Dzisiaj na obiad zupa pieczarkowa i schabowe z ziemniakami. Niedzielny dwudaniowy obiadek :-D
 
Azula - tak, tutaj każdy sobie wybiera sukienkę, nie ma jednolitych strojów (alb), kazdy z rodziców ubiera dziecko jak chce, ale nie zauważyłam, żeby dochodziło do takich paranoi jakie sa w Polsce, w parafiach, gdzie dzieci też mają stroje do wyboru. Pewnie, że każda mama chce, żeby córka ślicznie wyglądała, ale to komunia, a nie ślub i tak też dzieci są ubierane.
 
Zoyka ja jestem tolerancyjna ale ktoś "taki" też powinien być i wyglądać jak człowiek zwłaszcza jak ma ochotę na występy w eurowizjii bo co innego jakby sobie sam dla swoich fanów występował ,a nie jak dziwadło bo niby co "ono "miało być :confused:.A przeciw gejom też nic nie mam ale niech nie domagają się praw które im się nie należą bo i ja się zacznę domagać ,a to barbórki,a to immunitetu ,itp Europa jest aż za bardzo tolerancyjna zaczyna być to nawet niebezpieczne .No cóż ja może mam poglądy jakie mam ale jak czegoś z tym sie nie zrobi nasze dzieci najdalej wnuki będą "niewolnikami" w Europie .Niemcy(rodzice z dziećmi) szli w legalnym marszu pod hasłem"Dzieci potrzebują miłości nie seksu" w obronie przed natarczywym nauczaniem w szkołach i "tolerancji" wobec różnych takich (tam można się dowiedzieć ,że odbyt to narząd płciowy,gdzie za odmowę w uczestniczeniu dziecka w takich zajęciach rodzice trafili za kraty) nawet nie skończyli przejścia legalnie wyznaczona trasą bo zostali zaatakowani przez homoseksualistów i w obawie o dzieci skończyli szybciej homoseksualiści rzucali w nich prezerwatywami pokazywali nieprzyzwoite gesty oraz popychali i szarpali ,a policja nie reagowała bo trzeba być "tolerancyjnym" :szok::wściekła/y:No i niestety homoseksualiści i inne odmiany uważają tolerancja należy się im i tylko im:-(Przepraszam za swoje poglądy ale ja nie należę do tych z przysłowia "dla towarzystwa cygan dał się powiesić" mnie się nie podoba :no:
 
Zoyka ale i tolerancja ma pewne granice,a dlaczego no to już kwestia współżycia społecznego (to co jak dziwoląg sie opatrzy no bo tak mu sie podobało i mi też powinno :szok:za chwilę z wszczepionymi w twarz narządami rozrodczymi kogoś będę oglądała ?) .I napisałam ,że wykonanie fajne ,głos przyjemny ale ten ktoś też powinien mimo wszystko starać się w tego typu imprezie być na poziomie ale widać impreza staje się jarmarkiem 19 -wiecznych dziwolągów ,a głosowanie -no daj spokój bo mnie to rozśmieszyło :-D.
 
Dla mnie zawsze Eurowizja to byly glupoty i festyn jeden wielki ale tym razem to juz wiejski festyn. Nie ogladalam wystepu tego pana, piosenki nie slyszalam wiec sie nie wypowiadam.

Azula tutaj jest wwolny wybor kiecek na komunie, czasami dziewczynki sa tak ubrane ze cycki opadaja, suknie jakby slubne, z welonami, makijaze..koszmar!!!!!! nie wszystkie na szczescie ale zdarza sie takich duzo... slubne suknie trudno takie spotkac.


Edit.

Fajny facet z tego transa... marnuje sie.

Zobacz załącznik 623774
 
Ostatnia edycja:
Ollena mi się różnorodność w ubieraniu podoba oby nie z przesadą zwłaszcza do 1 komunii .Te jednakowe wprowadzili aby nie było owej rewii mody i by te dzieci z rodzin mniej zamożnych nie czuły się gorsze.A prawda taka ,że są jeszcze dodatki typu wianki ,bolerka ,pelerynki ,torebeczki .Rodziny naprawę biedne i tak może maja jeszcze większy problem bo szyje sukienki krawcowa i też to kosztuje ,a tak by można było dostać po kimś no ale cóż sami ludzie robili paradę i coraz mniej parafii w których jest dowolność w wyborze ubioru

PS mnie sie nie podobało to niezdecydowanie bo przebrać się za kobietę to numer stary jak świat ale nie bycie i tym i owym i to wygląda naprawdę mało fajnie ,a głos ma dobry i niech śpiewa
 
Ostatnia edycja:
Azula zgadzam sie z Toba, wszystkie kiecki powinny byc takie same.

Co do glosu to nie wiem, musze posluchac jutro.
 
Ollena to chyba jednak jesteś innego zdania ja napisałam ,że wolałabym dowolność w stroju ale skromnie bo co z tego ,że sukienki takie same skoro i tak ludziska prześcigaja się w dodatkach ,a tak to albo alba albo skromnie ,a jednak indywidualnie no i niestety dziewczynki jak kobiety też mają różną budowę i nie każdej każdy fason pasuje .No albo alby i tu czy chłopczyk czy dziewczynka jednakowo no może dziewczynki mają wianuszki i taka różnica .
 
reklama
hełoł :-)
nie jestem tolerancyjna i baba z brodą mnie jakoś nie przekonuje :baffled:
No i doszło do spotkania :-D Kubula wykończony padł :-D a teraz siedzi i ogląda Świnkę P. Paćka nader grzeczna i przylepna. Zachowania Kubuli nawet komentować nie będę - ogólnie mój syn jest wcieleniem kota - potrzebna mu jestem do sprzątnięcia kuwety i nasypania chrupek do miseczki :baffled:
Flo uważaj bo Twe zoo kusi i nęci :-D
Ha już wiem dlaczego baba z brodą mnie irytuje :-D
bo taka swieta była:
Święta Wilgefortis – Wikipedia, wolna encyklopedia
sorry Azula :-)
Object moved
 
Ostatnia edycja:
Do góry