reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Basiu wiem, bo mialam laparoskopowe usuniecie cysty na jajniku i mi przy okazji sprawdzli droznosc, okazalo sie, ze jeden (wlasnie przy tym jajniku operowanym) jest niedrozny i nie mozna go udroznic. Wiec teraz tylo zalezy, ktory jajnik pracuje, albo czy ten drugi jest w stanie wylapac jajeczko:dry:

Asaiczek czemu sie reaktywowalas??:evil:
 
No cóż widocznie dajemy się lubić :)BB uzależnia ja jestem tego żywym przykładem hehe
a ja zaraz wstawiam obiadek bo moje kochanie niedługo wróci.
 
Aniunnia- no szkoda , że nie wypaliło ,ale dzięki temu w środę znów zobaczę się z moim chrześniakiem :tak:
Martussia, Karola - dzięki za cieplutkie słowa ja też się boję ,że będę nadopiekuńczą mamusią.
a ja dziś miałam gości siostrę z maluszkiem pięciomiesięcznym popieściłam się trochę z nim pogadałyśmy sobie , bo ja sama siedzę dziś M w pracy mama w pracy ,a ja się nudziłam to chociaż towarzystwo miałam obrałam już ziemniaczki i się lenię.

kochana ja tez bede nadopiekuncza mama wiec spokojnie:-) ojjj to taki 5-cio miesieczny maluszek to fajniutki juz.
a my caly wekeend z mezem razem spedzilismy w domku,a dzis idzie na noc do pracy. kurcze widze,ze robisz tak jak ja.tez polewam zawsze kefirem,maslanka wszystkim ziemniaki uwielbiam taka papke.kazdy sie zawsze smieje,ze mam powodz na talerzu,ale ja tak uwielbiam.to widze,ze dzis kroluja jajka sadzone.

basia sz zawsze bedzie ten lek,ze znowu moze tak byc...ale musisz uwierzyc,zmienic nastawienie to duzo daje...zjola skromnosc przede wszystkim.:-D
 
reklama
Karola- no fajniutki jest:-)ja już nie mogę się doczekać kiedy ja będę miała takiego skarbeńka, tylko biedaczek naziębił się bo miał katarek pewnie lekarz ich czeka jak mu nie przejdzie.Ja też lubię taką papkę na talerzu zjedliśmy już obiadek i się lenimy przed tv.
Zapomniałam się pochwalić nie wytrzymałam i weszłam na wagę i ważę 65,5 czyli pół kg w dół :)
 
Do góry