reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Misia, to nieciekawie, ale jeśli potrafisz się zdyscyplinować z dietą, to wszystko jest do ogarnięcia :tak: Dasz radę ;-)

Doris, współczuję. Ja właśnie przechodzę:baffled: ale chyba lekką odmianę, bo jedynie wczorajszą noc spędziłam w toalecie, w dzień nie potrafiłam się zwlec z łóżka i trochę temperatura mi skoczyła, ale dzisiaj już lepiej. Trzymam kciuki, żebyście szybko do domku wrócili &&&&&&&&&&&&&&&&&&&:happy:

Może tak listę uaktualnimy? Taką mam zapisaną ostatnią wersję....

Doris - termin niechcianej @ 26 wrzesień. 2014
Neta81 - termin niechcianej @ 12 lipca 2014 r.
Naala - termin niechcianej @ koniec listopada 2014 r.
ONA1227 – termin niechcianej @ sierpień 2014 r.
Lumia - termin niechcianej @ do końca 2014 r.
OneMoreTime - termin niechcianej @ 24 grudnia 2014 r.
(jeśli dostaniemy zielone światło w tym cyklu)

Gratuluję udanych wizyt, oby tak dalej &&&&&&&&&&&&&& :-)
 
reklama
OneMoreTime nie będę miała wyjścia. Choć nie ukrywam będzie baaaaaardzo ciężko ponieważ od zawsze byłam łasuchem i nie ma dnia zebym nie zjadła czegos czekoladowego. Teraz będzie trzeba odrzucic wszelkie cukry. Ale robię to przecież dla mojego synusia!!!
Mam nadzieję ze szybko mnie wypuszczą ze szpitala. Jutro nie jadę tylko w poniedziałek. Bo jutro jest czwartek, więc w piątek nie będą zaczynać mi żadnych badań, a w weekend i tak nic nie robią. Wytrzymam te 4 dni.


I kciuki mocne &&&&&&&&&&&& za zielone światełko ;-)

Doris wybacz dopiero doczytałam. Dużo zdróweczka dla córeczki i szybkiego powrotu do domku :tak:

&&&&&&&&&& za pozytywny teścik ;-)
 
Angelstw
Postanowiłam, że nie pójde patrzyć co z pęcherzem.Tempka rośnie do góry stopniowo, miałam zastrzyk, a ostatnio same naturalnie mi pękły (wtedy najwiekszy miał chyba własnie 24/25 mm), czuje się ok, wiec dam sobie spokój z tym "wziernikowaniem":p hahaha muszę odpocząć na chwilkę:), a co ma być to bedzie:)
Gratuluje super wieści:)

Martavel

Fajnie się czyta o udanych wizytach:) Gratki:)

Misia
No niefajne wieści, ale jak bedziesz pod kontrolą to bedzie wszystko ok. Ja tylko sama jako łasuch słodkosci rozumiem Cię....ale dla dobra Dzieciątka każda zrobi wszystko:)

Doris
Zdówka dla Córeczki i szybkiego powrotu do domu:)

Neta
Heh ja dokładnie tego samego dnia mam dostać @@@@:) :tak: albo i nie;-):-p

Anty
Co tam, jak tam:)
 
Ostatnia edycja:
anty - jak po wizycie?

misiamonisia - jak pomyślę o zrezygnowaniu ze słodyczy to mi smutno...więc wiem co czujesz :-(ze mnie też jest mega łasuch :zawstydzona/y:

angelstw - czekam zatem na foty ;-)
 
Dam radę dziewczyny :tak:. Wiem że muszę i nie robię tego tylko dla siebie ;-)

I postanowiłam że nie będę czekała do poniedziałku tylko jutro zgłoszę się do szpitala. Zawsze 4 dni wcześniej......można coś juz działać. A tak to przez weekend będę się bardziej stresować.

Także zniknę Wam na kilka dni. Dbajcie o siebie Kochane :happy:
 
Hej
My już w domku, NARESZCIE!!!!

Wstawiam listę, Dziewczynki wpisujcie się i aktualizujcie daty :-)

Doris - termin niechcianej @ 30 listopad 2014
Neta81 - termin niechcianej @
Naala - termin niechcianej @ koniec listopada 2014 r.
ONA1227 – termin niechcianej @ sierpień 2014 r.
Lumia - termin niechcianej @ do końca 2014 r.
OneMoreTime - termin niechcianej @ 24 grudnia 2014 r.
(jeśli dostaniemy zielone światło w tym cyklu)

A teraz musze się ogarnąć i lecę spać, bo padam.

Misia, dawaj znać co u Ciebie!
 
Doris super!!! :happy: I dobrej nocy. Odpocznij sobie teraz ;-)


Niestety ale nie będę dawała znać ponieważ mam telefon starego typu więc do internetu nie będę miała dostępu.
Odezwę sie jak wrócę. Liczę na to że nie będą mnie długo trzymać ;-)
 
dobry wieczór :-)

misia - nie fajne wieści :-( ale jak bedziesz pod kontrolą specjalistów to cukrzyca ciążowa nie musi być taka straszna :tak: bedzie dobrze zobaczysz &&&&&&&

doris - super ,że już w domku i zdrówka życze :tak:

angelstw - super ,że wsio ok :-D

martavel - gratuluje udanej wizyty :-) mój obecny gin tez nie sprawdza mi szyjki :-(chyba się w końcu upomnę :tak: w poprzedniej ciąży prowadziła mnie inna lekarka i ona sprawdzała na każdej wizycie :tak:

lumia - &&&&& żeby tempka pięknie rosła :tak:

anty co z tobą ????


u nas po wizycie wszystko w porządku :tak: dzidziol wymiarowo zgodny z terminem om :tak: płeć dalej nieznana , ale już za tydzień połówkowe więc myślę ,że w końcu się ujawni :tak:
 
reklama
Dziewczyny ja nadal jestem w czarnej d.... Niestety nadal nie mam radosnych wieści... Widzieliśmy zarodek (a przynajmniej tak powiedział gin, że to jak najbardziej jest wielkości zarodka), a w tej szarej masie malusieńkie malusieńkie coś co chyba pulsowało, jednak gin powiedział "ale czy to jest to co widzimy, czy to co chcemy zobaczyć to na 100% jeszcze pani nie powiem". Za tydzień mam kolejną wizytę. Podłamałam się dzisiaj... Ziszczają się najczarniejsze obawy

martavel
a kiedy serduszko twojego dziecka zaczęło bić? Może i dla mnie jest jeszcze nadzieja?
angelstw ,kifsi cieszę się razem z wami
misia fakt, to nic fajnego, ale jak piszą dziewczyny wszystko jest do ogarnięcia...
 
Do góry