reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kat teściowe to potrafią dowalić w najgorszym momencie. Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło. Takie reakcje anafilaktyczne to nie przelewki. Lekarze nie zaproponowali żadnych leków?

Gloria a co to za zdjęcie? Ja fb słabo śledzę. Zazwyczaj włączę, rzucę okiem na dwa posty i już jest co innego do roboty.
 
reklama
Alza- zdjecie jak moj maz usnal z marcelina na rekach. ona uznala ze to przedstawia jej synka w zlym swietle i go osmiesza i ONA sie czuje obrazona...litosci
 
Zaproponowali. Claritine ;) Jak dotarliśmy, było już ok. Wkurza mnie to gadanie. To samo mogło się wydarzyć po zjedzeniu ryby albo selera, też by nam powiedziała, że jesteśmy nieodpowiedzialni? Skąd ja mam wiedzieć, że dziecko jest uczulone?
 
Gloria a to jest jakieś niespotykane?? Ile razy u nas tak było :-) Mąż z Olkiem wiecznie spał na fotelu :-) Jakaś dziwna ta Twoja teściowa...

Kat ale miałam na myśli jakiś lek przewiwwstrząsowy. Przecież jak Stach ma takie skłonności, to nie wiadomo, na co jeszcze wystąpi taka reakcja. A teściową to się w ogóle nie przejmuj. Takie gadanie dla samego gadania.
 
Nie, nic więcej nam nie dali. Podejrzewam, że powinniśmy mieć adrenalinę w ampułkach. Muszę pójść do alergologa i o tym pogadać. I mieć mega oko na to, co on je poza domem. Jak orzechy nerkowca to zazwyczaj też na pistacje jest alergia, zatem słodycze bedą na cenzurowanym. Do tej pory też były, ale będę musiała uczulać teraz wszystkich, że to nie przelewki.
 
Gloria a Twój mąż był zły ze wrzuciłas to zdjecie? Bo jak dla mnie to bylo normalne zdhecie :)
Tesciowa niech się nie wtrąca.

Ale Moja robi to samo....ma trójkę dzieci a z butami wlazi tylko w nasze życie.
Ciągle tylko słyszę ze a to Nikos ma brzydką kurtkę, a to powinniśmy sobie kupić Nowe drzwi do domu, że już sufit powinniśmy odmalować w kuchni. Nie rozumie ze nie mamy pieniędzy. Ostatnio dobraliśmy kredyt żeby wyremontować pokój (włącznie z meblami).....meble oczywiście jej się nie podobają ....Ale to nam mają się podobać.
"Byś podciela Nikusiowi wlosy"....podcielam bo i tak chciałam....."a czemu mu obcielas włosy? Ale nawet dobrze Ci to wyszlo".
" a gdzie byliście wczoraj? Bo ciemno u Was bylo".....i wiele wiele innych rzeczy.
Co za baba!

Kat a synuś na inne orzechy tez ma uczulenie?
Dobrze że Mu przeszło.
 
Gloria a Twój mąż był zły ze wrzuciłas to zdjecie? Bo jak dla mnie to bylo normalne zdhecie :)
Tesciowa niech się nie wtrąca.

Ale Moja robi to samo....ma trójkę dzieci a z butami wlazi tylko w nasze życie.
Ciągle tylko słyszę ze a to Nikos ma brzydką kurtkę, a to powinniśmy sobie kupić Nowe drzwi do domu, że już sufit powinniśmy odmalować w kuchni. Nie rozumie ze nie mamy pieniędzy. Ostatnio dobraliśmy kredyt żeby wyremontować pokój (włącznie z meblami).....meble oczywiście jej się nie podobają ....Ale to nam mają się podobać.
"Byś podciela Nikusiowi wlosy"....podcielam bo i tak chciałam....."a czemu mu obcielas włosy? Ale nawet dobrze Ci to wyszlo".
" a gdzie byliście wczoraj? Bo ciemno u Was bylo".....i wiele wiele innych rzeczy.
Co za baba!

Kat a synuś na inne orzechy tez ma uczulenie?
Dobrze że Mu przeszło.

A skad! usmial sie serdecznie bo to nie pierwszy i nie ostatni raz jak tak razem spali. generalnie wszyscy bardzo pozytywnie i sympatycznie odebrali to zdjecie bo moim zdaniem to jest slodkie jak ojcowie spia z maluchami w przedziwnych pozycjach tylko ona jedna musiala dorobic do calej sprawy chora ideologie. dziwie sie ze.jej sie chcialo zaczac wojne o takie cos ale skoro chciala to.bedzie miala.
 
Z tym zdjęciem to mega przejęcie. Przecież tatuś śpiący z maluchem to przeuroczy widok.

Synek jadł do tej pory orzechy laskowe, włoskie i migdały. Nie szkodziły mu.
 
reklama
A zawsze wszyscy pytają się za co nie lubi się swoich tesciowych... :-/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
....za wtracanie się.
Niech każdy żyje jak chce.
Mam nadzieję ze ja nie będę kiedyś taka upierdliwa tesciowa :p:rofl2:


Gloria no to jeśli Twój mąż nie miał nic przeciwko....no to w życiu bym nie usunęła tego zdjęcia.
A tak poza tym....to Ona ma fejsika skoro widziała to zdjecie? ;-) ;)

OneMoreTime jak Kaja nie ma gorączki to możecie wyjść na dwór. Nam pediatra wrecz kazała .
Nie wiem jak u Ciebie....Ale u mnie dziś piękna pogoda :happy: Słoneczko cudnie grzeje.
Byliśmy na dlugim spacerze....Niki oczywiście jechał na rowerze :happy2: Byl przeszczesliwy....bo ostatnio kilka dni pod rzad siedzielismy w domu bo strasznie padal deszcz.
A my rozpalamy grilla......Tak jakoś nas naszło :-D:-) :)
 
Do góry