reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

My z Mańką też właśnie wróciliśmy, dziś cieplutko że aż miło :)

Ja też o teściowej mogę elaboraty pisać, ale nie chcę się denerwować więc przemilczę temat.
Gloria musisz ją zablokować, żeby nie widziała Twoich udostępnień :p
 
reklama
Kat a może na orzechach była jakaś chemia, która uczuliła Stasia? Bo aż dziwne, że tutaj taka silna reakcja a przy innych orzechach nic...

Misia to jak bym słyszała swojego teścia. Płot trzeba poprawić. Budynek gospodarczy trzeba wybudować. Dom powinniście mieć większy. Itd. Ja już nie mogę tego słuchać. Wtrąca się do naszego życia jak byśmy byli małymi dziećmi i on by decydował o naszym życiu. Do tego gani cały czas mojego męża, że bałagan jest na podwórku, jak by gospodarza nie było, że powinien to czy tamto. Ale jak mąż wejdzie do domu na chwilę zjeść obiad, to telefon się urywa. Przyjedź, bo coś tam, a gdzie jest jakaś część, jedź szybko tu i tam, sprawdź coś na necie i tak w kółko. Traktuje go jak niewolniczego pracownika a mąż nawet nie jest u niego zatrudniony! Ręce opadają. Ja się nic nie odzywam, bo znając życie, to oni ostatecznie będą dobrze żyli a ja będę ta zła.
 
Alza, czytałam, że na nerkowce alergia jest rzadka ale silniejsza, niż na orzeszki ziemne i że idzie w parze z alergią na pistacje. Pistacji nigdy jeszcze nie dawałam, nie mam w domu bo sama nie przepadam. Można mieć alergię na jedne orzechy a na inne nie.

Ba, alergia w ogóle jest ciekawa, można mieć alergię na jednego kota a na innego nie, są koty, od których umieram mimo wziętych leków, są takie, że wystarczy, żeby przyszedł do mojego domu jego właściciel i ja po kilku minutach już wiem, że w domu ma kota - a są takie, z którymi spędzę parę godzin w jednym pomieszczeniu bez leków i mi nic nie jest.
 
Masha , Misia też mi tak położna mówiła, tyle że pogoda deszczowa albo wietrzna, więc nie chciałam jej narażać Jedynie szybkie wyjście niestety do sklepu, bo coś jeść trzeba. Ale dzisiaj było faktycznie fajnie i wyszłyśmy na prawie godzinny spacer . Wyciągnęłam ją z wózka i taka szczęśliwa była, że nie wiedziała w którą stronę iść zastanawiam się czy można takiemu dziecku syrop własnej roboty dać z cebuli i czosnku... tak dla wzmocnienia. Jak myślicie?

Kat, musiałaś się strachu najeść... dobrze, że tak szybko ta reakcja ustąpiła

Ja wczoraj wyszłam z przyjaciółką na shopping i do kawiarni na plotki . Zostawiłam córę z teściową na ponad 5 godz. Dałam radę i chyba potrzebowałam tego, skoro tyle wytrzymałam z dala... to siedzenie z Kają w domu chyba już mnie przytłoczyło.... Jeśli tylko pogoda będzie dopisywać i jej się nie pogorszy, będę wychodzić bo zdziczeję
 
Ostatnia edycja:
One moja mama serwowała nam takie syropy, ale dopiero jak mieliśmy kilka lat. Wydaje mi się, że dla Kaji są zbyt ciężkostrawne. To w końcu surowa cebula.

Z tym siedzeniem w domu to szczera prawda. Dlatego też poszłam do pracy na dwa dni w tygodniu, jak Olek miał pół roku i posłałam go do żłobka, jak miał 10 miesięcy. Wszyscy patrzą na mnie jak na wyrodną matkę, ale dla mnie ciągłe siedzenie w domu przez tak długi czas i kontakt z niemowlakiem, prawie wcale nie przebywałam z dorosłymi, to było nie do.wytrzymania po jakimś czasie.
 
Niektóre kobiety lubią siedzieć w domu, inne nie. Mi troszkę brakuje takich całodziennych zabaw z Mania, ale jednocześnie cieszę sie bardzo ze pracuje, wychodzę z domu do ludzi i jakby nie było, spełniam sie nie tylko jako Mama - ale tez jako pracownik :)
 
Gloria no to pięknie :) Mój Niki budził się na cyca co 3 godziny.

Tydzień temu zakończyliśmy całkowicie kp :) Jestem szczęśliwa ze z jednej strony mogłam tak długo karmić Misia, a z drugiej ze tak łatwo poszło odstawianie (bez placzu) :)
 
Hej laski dziś Wiktorek był u fryzjera i po raz pierwszy miał obcinane włoski był bardzo dzielny :)
Nie doczytalam jeszcze Was wieczorkiem się odezwę bo teraz robię obiad .
 
reklama
Pokaz Wiktorka z nowa fryzurka

Mamcia - a ten abs chodakowskiej jest na necie? Bo nie moge znalesc. A co z jej cw jest najlatwiejsze? Od czego zaczac by sie nie zniechecic i nie pasc na zawal przede wszystkim?[emoji6] mi zalezy przede wszystkim na brzuchu i udach. Nie chce rzezbic miesni bo ich na razie nie mam, chce spalic tluszcz
 
Do góry