reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Melduje się że żyje :) Brak internetu to katastrofa. Zaś nadrabiać czytanie :) He he .
Czuję się dobrze, już mnie rano na wymioty zbiera. Wizyta dopiero 8 października a do tego czasu muszę porobić badania.

Dorotka życzę szczęśliwego rozwiązania, zadziwia mnie ze prawie rodzisz a jeszcze stoisz na nogach :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kat
no to racja takie mierzenie i wazenie mogloby byc co wizyte,także nastepnym razem zwroc uwagę....
Juchu,Agneszkala Dorotka
Wy to już na dniach i będziecie mieć za soba poród i cu przy sobie &&&&&&&&&&&&&&za Was
As
super ten kominek ,taki futrzaczek extra

Jest to moxliwe że po tym antybiotyku Augumentin,ktory jest delikatniejszy dostalabym stanu grzybicznego drog intymnych.czuje nieprzyjemne pieczenie ale w okolicach cefki moczowej,takie swedzenie wokol,narazie w centrum pochwy nie,ale zastanawiamsie czy to antybiotyk czy moze zmiana zelu do higieny intymnej.
Kurde mam nadzieje ze nic sie nie przyplatalo....:(
 
nisiao możliwe ,że to po antybiotyku niestety.
Citrosept sobie kup i pij ,rozcieńcz z wodą i do podmywania też jest dobry ,ale wizyta u specjalisty może okazać sie niezbędna .
A jeszcze spróbuj Clotrimazolum bo bez recepty ,a na grzybka zadziała.
 
Do wszystkich Dziewczyn które wczoraj podniosły mnie na duchu - byłam dzisiaj u lekarza - według lekarki Beta super (więcej mam już nie robic), plamienie było prwdopodobnie plamieniem implantacyjnym, pęcherzyk 6 mm :D


dziękuję za wsparcie!
 
Dorotka to zależy wszystko od lekarza. Jeden powie,że jeszcze z 2 tyg możesz poczekać, inny każe przyjść na wywołanie. Kiedy masz wizyte? Kciuki,żeby jednak akcja porodowa się rozkręciła. Tamujesz kolejkę;) żarcik oczywiście:)

Nisiao jak najbardziej możliwe,że grzybica zrobila się po antybiotyku. Kup sobie clotrimazol jak radzi As, pozatym możesz kupic lactacyd taki niebieski specjalny na infekcje.

Kasienka super,że wszystko ok. Jak tak to teraz oficjalnie gratuluje ciąży i życze cudownych 9 miesiecy!

As piękny komin.

Juchu czekamy nadal na wieści od Ciebie. Oj uparciuszek:)
 
agnieszkaala wiem,wiem ze tamuje;-)jutro mam wizyte ktg na 10.00 ciekawa jestem co mi lekarz powie. Od jakiejs godz boli mi dol plecow i promieniuje na miednice i dol brzucha, goraca kapiel nie pomogla, moze cos sie rozkreci...
 
witam
Na wstępie gratuluje szczęśliwych donoszonych ciąż maluszków no i za przyszłe mamusie.

Nie wiem czy mnie pamiętacie pisałam tutaj jakiś czas jako mama aniołkowa. Otóż udało się na nowo podobnie jak rok temu w cyklu lipcowym i podobny termin mam nadzieje, że to nie na pech.
Strasznie przeżywam tą ciążę otóż mam problem wiem, że owulacje miałam późną dopiero 23dnia cyklu więc i dzidzia inaczej rośnie obecnie rozpoczęłam według OM 11 tydzień ale według usg jutro zacznie się 10. problem jest w moich objawach otóż moja poprzednia ciąża zakończyła się całkowitym zniknięciem ich zauważyłam to przed wizyta na apre dni przed. W tej ciąży moje piersi z początku były takie nabrzmiałe fajne bolące jak sciagałam stanik ten ból zaczał zanikąć już około 2 tygodni wystrasozna wydygana poszłam na usg , ale wszystko było w porządku. Ostatnie usg miałam w sobote na ip ponieważ bolał mnie brzuch wtedy już bóli piersi nie było ale wydawało mi się że były napięte bardziej niż teraz znów się boje ze cos nie tak jutro mam wizyte. A ostatnie dni się kiepsko czułam nie miałam na nic siły tzn jesc mało co a dzisiaj ożywienie i ja jem kolejny cios bo wtedy tez tak było nagle jednego dnia mogłam jesc :-(Może macie jakies rady ja wiem nie powinnam się bac ale jak tutaj życ spokojnie skoro wszystko zanika. jedynie jak ucisne troszkę piersi to czuje je po bokach i pod czemu one tak szybko przestały boleć i nie sa az tak nabrzmiałe:-(
 
reklama
Do góry