reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

plenitude nawet powiem ci ze nie wiem ktory ale teraz masakrycznie sie spoznia.Jak w lutym poronilam to z wyliczen wszylo ze mialam pozno owulke.Wiec teraz tez tak moglo byc.Ale popołudniu zaczął mnie promieniowac brzuch,klucie z prawego boku itd...i tak jest chwilowo i przechodzi wydaje mi sie ze idzie @.....:-(ale trzymam z calych sil za ciebie &&&&&&&&oby byly II:-)
 
reklama
angel pamiętam, że plamiłaś ok 31,07/01,08 tylko nie pamiętam czy w tej okolicy dostałaś @? bo jeśli tak to bardzo długi cykl. Ja jednak zachęcam Cię do zmonitorownia cyklu lub zrobienia badań, może sytuacja by się z lekka rozjaśniła, dłuższe cykle troszkę zmniejszają szanse bo jest mniej owu w ciągu roku. U mnie pewny negatyw, tak jak Ty w ciąży miałaś nabrzmiałe i bolące sutki tak i ja miałam duże objawy piersiowe, teraz tego nie ma i wiem, że nici, ale dziękuję za kciuki, test to tylko formalność :baffled:
 
plenitude juz sprawdzilam miałam 2.07 @ następną już 31.07 a teraz czekam sama nie wiem czemu jeszcze nie mam....:-(nie wiem zobacze moze zrobie test dla pewnosci....ja mam troszke nabrzmiale i brodawki bola przy dotyku ale to tez moze oznaczac zblizajaca sie @.W ciazy to bardziej piersi bolaly mnie po bokach wiec tez pewnie nie jeste.m
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczynki
późno już, a ja mam jeszcze kupę roboty
napiszę tylko, że byłam dziś u gina i wszystkie wyniki są ok, mamy zielone światło- tak oficjalnie, bo my to już przecież próbowaliśmy zajśc w zeszłym cyklu...;-)
@ się kończy, a więc niedługo do roboty!!!

plenitude, angel: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
... aga221122, mówisz o tej MACY, co to dostępna jest na allegro?...

to jest to co kupowałam - przez jakiś czas nie było na allegro później się pojawiło i kupowałam na allegro Maca – wzmacnia organizm

anii ja niczym rany po cc nie przemywałam, myłam się normalnie, nic mnie nie bolało, zagoiło się jak na psie :-D:-D:-D. Blizna z roku na rok mniejsza i mniej widoczna :-).
 
cześć dziewczyny,

pati- gratki
mysiak- bardzo się cieszę :-)

martussia- ja od jakiś dwóch tygodni nie plamię, ale 2 tygodnie temu miałam ochotę na krokiety z czerwonym barszczem, oczywiście kupa roboty i przegiełam- mały krwiaczek na majtach, od tej pory nie robię nic poza zawiezieniem dzieciaka do przedszkola i ugotawaniem prostego obiadku

byłam wczoraj na prenatalnych, dzidziuś jest spory nawet 6,63 mm, ale niestety NT w górnej granicy normy 2,4mm; na szczęście cała reszta wygląda dobrze czyli kość nosowa, kość szczękowa, przepływy w serduszku i zastawka trójdzielna, ale pewnie dopóki nie będę miała wyników z testu PAPPA to będę panikować, no i wygląda na to, że IT'S A BOY
 
Ostatnia edycja:
Hej Kobietki...dziękuję za kciuki, wizyta pomyślnie przebiegła, Hanutek ma już 2150gr, wielka babka mi rośnie:tak:, wszystkie parametry raczej w normie, widziałam jej piękna buźkę, pierwszy raz tak się ustawiła ze było widac nawet zamknięte oczka:-D. Ale gina powiedziała ze wszystko mi się opuszcza, bóle w miednicy to przygotowanie organizmu doporodu. dostałam już skierowanie na cc bo stwierdziła że mam duże predyspozycje do przedwczesnego porodu:no::shocked2:. mam duzo leżec i malo robić, tylko to co muszę...i mam się zgłosic pod koniec października jeśli nie zacznie mi się akcja porodowa :szok: na umówienie terminu cc:sorry:

przepraszam że tak o sobie ale mijanie czasu mnie tak przeraża że dziś sie chyba biorę za prasowanie miniaturowych rzeczy...

Angel trzymam mocno kciuki...może to będzie to
Plenitude ależ z Ciebie pesymistka, może spróbuj sobie powtarzać codziennie do lustra że będzie dobrze i na pewno będziesz matką...jest cos takiego jak samospełniające sie proroctwo co jest naukowo udowodnione...wiem, łatwo mi pisac, sama raczej jestem z natury pesymistką ale może ty spróbuj...albo polecam książki Marphiego;-), napawają optymizmem choć przez chwilę
Kwiatuszku trzymam kciuki za wizytę
Majra super że wszystko dobrze, oby tak dalej
 
Ostatnia edycja:
reklama
Coś dziwnego sie ze mna dzieje... wczoraj wieczorem dostałam lekkie różowe plamienie, a dziś mocniejsze plamienie z małymi plamkami krwi. Czy to możliwe że to już okres, po 20 dniach od poronienia? Nie za wcześnie? moje cykle z reguły miału 29-31dni.
 
Do góry