reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza-prezwrwatywa?

Dołączył(a)
9 Grudzień 2022
Postów
9
Hej wszystkim☺️ Ogólnie to nie radzę sobie z tematem, że mogłam zajść w ciąże a gotowa nie jestem. Ostatnio miałam ze dwa stosunki jeden po alkoholu (oczywiście z prezerwatywą)-ok 20 listopada, wczesniej i pozniej tez cos bylo ale to pieszczoty a jak juz to tez prezwrwatywa. Okres mialam od 13 do 17 listopada ale niepokoi mnie to, że nadal mam obrzmiałe piersi…takie opuchniete bardzo no duze i dyskomfort mam Czy byłyby już jakieś objawy? martwie sie,ze po alkoholu to wiecie… prosze o wyrozumialosc.
 
reklama
Może masz złą bieliznę albo woda Ci się w organizmie zatrzymała.
A na chwilę obecną, to może być już PMS.
Jeśli się martwisz, to po prostu zrób test ciążowy. Już powinien być wiarygodny.
 
Może masz złą bieliznę albo woda Ci się w organizmie zatrzymała.
A na chwilę obecną, to może być już PMS.
Jeśli się martwisz, to po prostu zrób test ciążowy. Już powinien być wiarygodny.
No niezbyt bo okres 15 grudnia wiec przed miesiaczka sie nie robi zbytnio.
Piersi wieksze od zakonczenia miesiaczki mam ale teraz sa nawet chyba wieksze, strasznie sie boje:/ bo jednak po alkoholu
 
To może za dużo alkoholu było i woda w organizmie się zatrzymała 🤷‍♀️
Na PMS czas jest akurat jak masz dostać @ ok 15 grudnia.
A jeśli stosunek był jakieś 20 dni temu, to test będzie wiarygodny 🤷‍♀️
 
To może za dużo alkoholu było i woda w organizmie się zatrzymała 🤷‍♀️
Na PMS czas jest akurat jak masz dostać @ ok 15 grudnia.
A jeśli stosunek był jakieś 20 dni temu, to test będzie wiarygodny 🤷‍♀️
nie no ja az tak duzo nie wypilam wiec to odpada, nie wiem boje sie strasznie gdyby nie te piersi to bym sie nie bala:(
 
Jakim cudem powiększone cycki mają być objawem ciąży, skoro trzymają się takie od poprzedniej miesiączki? Jakby to miał być objaw ciąży, to zaszłabyś w poprzednim cyklu, bo jakbyś zaszła w tym, to objawy by się dopiero w grudniu zaczęły pojawiać. Więc powiększone cycki nie są w tym wypadku objawem ciąży.

Generalnie skoro się tak stresujesz i już na drugim forum piszesz nie przyjmując do wiadomości tego, że nie jesteś w ciąży to czemu po prostu nie pójdziesz na betę z krwi? Jesteś ponad 2 tygodnie po stosunku, beta będzie wiarygodna.
 
reklama
Do góry