reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Jesli chodzi o becikowe to tylko tak strasznie wyglada ale mi szybko poszlo z tymi dokumentami. W czwartek zlozylan a w pon mialam kase na koncie.

Aga Lenka jest zywotna tak jak zawsze tylko od wczoraj np. budzi sie po drzemce takiej jak zwykle i zaczyna marudzic, biore ja na rece i ona zasypia, pozniej budzi sie i jest ok.
 
reklama
Dziewczyny to co trzeba do tego becikowego,n zebym sie mogła przygotowac?

Ja zamowilam dzis synkowi łózko wiec bedzie juz spal jak dorosły i zwolni siostrze łóżeczko.
 
Powiem wiecej. Moja mama przeszla sama siebie. Jest ksiegowa zaznacze. Zrobila mi deklaracje za 9 dni pazdziernika. Gdybym nie pozalila sie na forum dziewczynom to nie dostalabym zlotowki nawet bo za pazdziernik musze zaplacic cala skladke za caly miesiac a dopiero potem robic korekte i pisac o zwrot kasy. Ona nie widzi w tym swojej winy. W tym ze nie poinformowala mnie o takich rzeczach. Gdybym wiedziala poszlabym na zwolnienie 1 pazdziernika. A teraz nie dosc ze nie mam kasy to musze jeszcze zaplacic uwagaaaaa uwagaaaa 3500 zusu kolejny raz. Jestem tak wsciekla ze mam ochote ugryzc kogos.
 
Asia 3500?? Masakra.

Zrobilam w koncu krem z dyni, pycha:) ale tylko dynia plus marchewka. Zanim doprawilam dalam Lence lyzeczke na sprobowanie, jak jej sie buzia usmiechnela:) mysle, ze nie bedzie problemu z jedzeniem:)
 
Grzaneczko, moje tylko lyzeczke dyni zjadły, a później jak próbowała. Dac kolejną lyzeczke, to pluly.

Dziewczyny, chciałam się pochwalić. Dzisiaj siostrą smsa napisala "Co Ty na to, że zostaniesz znowu ciocia?". Zadzwoniłam do niej i okazało się, jest w 8 tyg i 4 dni w ciąży :) Bardzo się cieszę. Amelka ma 7 lat i w końcu rodzeństwo będzie mieć. Kolejny dzieciaczek w rodzinie :D
 
Asiu - ale potem na chorobowym i macierzyńskim prawie przez półtora roku masz podstawę ok 5tys na ręke
... w ogóle to jest porażka ze da się tak zrobić bo ta kasa nie bierze się z powietrza - nie odbierze tego osobiście
powinna być średnia z ostatniego roku od podstawy od jakiej się składki odprowadza
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosia teraz tak juz bedzie od przyszlego roku. Chca to ukrucic. No coz luka w prawie. Ci co moga to korzystaja. Ale co nerwow napsuje to nie wspomne.
 
Do góry