reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

No daje fotę wózia i lali z lumpka za całe 5 złociszy kupiłam z powodu włosów które ostatnio Amelie fascynują.Co do sandałów to nastepne kupię na sprzączke lub sznurowane bo te na rzepy jak se wymyśli odpiąć to odpiąć i robi to migusiem i wyciąga z tych metalowych kułeczek:eek:I chyba jednak paluchy odkryte jak w tych te już sa na styk i juz fajnie zdrachane :-) 100_1572.jpg100_1573.jpg100_1575.jpg100_1576.jpg
 

Załączniki

  • 100_1572.jpg
    100_1572.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 110
  • 100_1573.jpg
    100_1573.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 105
  • 100_1575.jpg
    100_1575.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 105
  • 100_1576.jpg
    100_1576.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 99
reklama
Flaurka super sandalki takie chce kupic mlodemu. nie wiem co Ty chcesz od nich?
Olisiaa te pierwsze sa ladne.
Pieszczoszka te sandalki pierwsze co wkleilas to beda mialy sztywna podeszwe i do tego material na wierzchu to nie skorka tylko jakis sztuczne tworzywo.
Azula super furka:) Amelka jaka zadowolona
 
Pieszczoszka moim zdaniem te sandałki białe, które ostatnio wrzuciłaś mało wygodne będą bo mają wysoki i pewnie twardawy rant a jak dziecku stopa pójdzie choć odrobinę do przodu to nie będą wygodne.
 
Katasza Amelia w podobnych teraz śmiga jak te ostatniecvo wkleiła pieszczoszka i sa super no poza tym ,że jak se wymyśli odpiac rzep to odpina.Ale musza być raczej dopasowane nie da sie kupować za duzych tak do 0,5 cm większe .Kolejne tez takie chyba kupię ale na sprzaczki bo rzepy u nas odpadaja lub sznurowane
 
Pieszczoszka ja tam nic nie mierzyłam kupiłam używane bez śladów użytku i te co nosi to 18 były ciut za duze ,a teraz na styk i ma inne nr 19 ,20 21 (używane znaczy tanio ,a kupuje się często buty do wózka bo wiele dzieci nawet jeszcze nie chodzi) i tak mam zapasik aż do zimy do których dorośnie to na te bęc musze tylko sandałki 19 i 20 kupić:-)Mnie tam nawet 50 zł na buty na miesiąc(no na tyle te sandałki starczyły ) byłoby szkoda kasy za 50 kupiłam właśnie od córki znajomej po jej dziecku kilka par ,a te sandałkico w nich śmiga wylicytowałam za 1 zł.Nawet Flaurka co raczej na biede nie narzeka też stwierdza ,że ponad 100 zł to żal potem wyrzucić.Flaurka po Huberciku to byc może tylko śmietnik on tez mobilny;-):-)
 
Azula, nie pocieszasz z tym smietnikiem, ale masz racje chyba - przyjrzalam sie dzis jego połbutom, ktore mial jako pierwsze. uzywane byly, po koledze z Angli, ale nic a nic nie widac bylo, a teraz poobdzierane nosy:))

Swoja drogą - te pólbuty to maja rozmiar 3,5 - nie moge za Chiny ludowe znaleźć jakie to by bylo na nasze. Kapcie nr 20 ma juz za male, te sandaly kupilam rozmiar 20 i sa za duze lekko... A tamte 3,5 to w sumie nie wiem jakie sa, bo maja na tyle twardy czubek, ze nie moge sprawdzic - w kazdym razie - lekko wchodza i nie spadają.

Z L doszlismy do wniosku, ze skoro jestem na tyle sprytna, ze wszystkie ciuchy mu uzywane wynajduje i sa super, to z butami możemy zaszalec - z chlopcem i tak jest latwiej, bo dziewczynka to i sandalki, i balerinki, i adidaski i klapeczki - tak, laski, widzialam w Daichmannie klapki rozmiar 18... Gratulacje dla pomyslodawcy...

Maly dostal teraz sandalki i jeszcze adidaski musze znaleźć na chlodniejsze dni, bo buty co ma teraz sa potwornie sztywne i jak maly padnie w nich na kolana to mu ciezko sie wstaje.

Nad tymi też myslalam - mierzylismy je i sa meeeega miekkie - zwijaja sie jak baletki. sandały dziecięce - Buty dziecięce - Dziewczęce - DEICHMANN


A tak w ogole to moje dziecko jeździ uzywanymi wozkami, w uzywanych fotelikach, kojec mial uzywany i lozeczko turystyczne - tak wiec z butami mozna szalec;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Buty elefanta sa super pod warunkiem ze dziecko ma niskie podbicie stopy albo chuda nozke...moj sanek niestety nie mogl w nie swobodnie stopy wsadzic.
Flaurka rozmiar 3,5 to na nasze 20
Ja na buty kasy nie szczedze bo sama wiem jak sie nosi kiepskie buty...Ciuchy w 80procentach mam Sarah ma po kuzynce i to byla by glupota zebym nie skozystala...wole w to miejsce sobie cos kupic ,przynajmiej wiem ze toponosze dluzej niz miesiac.
Przyznam ze na polskim allegro zdazylo mi sie kupic uzywane buciki takie do raczkowania ale byly ro clarksy i bez sladow uzytkowania...polecam ta firme gdyz robia super wygodne buciki.
Jezeli chcemy kupic wygodne buty to patrzcie czy jak zegniecie podeszwe czy zgina sie w palcach a nie na srodku.A najlepiej jest boso...zdrowo tanio i wygodnie.
 
Do góry