reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
Byłam Lali kupić sandałki ... masakra !!! Lala ma dość pulchną stopę i w mało które buty chciała jej wejść noga:szok:z elefantena ani jedna para na nią nie pasowała :szok: całe szczescie w smyku znalazłam sandałki idealne dla niej:)))) 100% skóra i o dziwo cena nie przerażająca !!! rozmiar wzięłam 20 bo ten był najmniejszy . Laura ma jeszcze może 1-1,5cm luzu ale do lata będą pewnie idealne . Takie kupiliśmy Cool Club, Sandały dziewczęce, rozmiar 24 - Cool Club - Ubranka dla dzieci - Smyk.com
 
ja kupilam malemu takie sandalki sandały dziecięce - Buty chłopięce - Chłopięce - DEICHMANN
ale nie chce w nich chodzic, placze jak tylko zaloze mu na nozke chociaz jak przymierzalismy w sklepie to bylo ok. chcialam troche inne ale akurat w sklepie nie bylo rozmiaru i wzielismy te bo maly byl bez bucikow. slonczylo sie na tym ze tesciowa kupila mu takie http://www.lemigo.pl/pl/kolekcje?id=16&color=3#produkt i maly super zadowolony w nich smiga
te elefanten chyba zwroce do sklepu albo sprzedam bo watpie ze maly bedzie w nich chodzil. a rozmiar kupilam 21 i sa niecaly centymetr wieksze. myslice ze to za malo czy chodzi o to ze moze sa za ciezkie jak na pierwsze buciki? te lemigo rozmiar jest 22 ale na dlugosc prawie identyczne jak elefanten
 
reklama
My też dzisiaj po zakupach sandałów. Widzę, że wszystkie kupiłyście z zakrytymi paluszkami raczej, a my jakoś tak postanowiliśmy z odkrytymi. Młodemu coś nie grało w tych zakrytych i trudno - niech ma jakie chce :-D No i rozmiar - 23 :szok: Przerażające to jest dla mnie :-) No i widzę Pieszczoszka, że ten sam problem mamy - szeroką stópkę. Też się niestety naszukaliśmy :tak:
 
Do góry