reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciekawe artykuły, wykłady, konferencje itp.

zapisałam się na 05.10 :-D do Legionowa ale nie dostałam potwierdzenia mailem (powinnam?).
To będzie hardcorowy październik. Szkoła rodzenia 2 razy w tygodniu plus w dwa weekendy warsztaty :-)
 
reklama
ja tez sie zapisałam własnei na 5.09 i tez nie dostałam żadnego potwierdzenia.. może zaczekamy ze 2 dni i można do nich napisac :)
 
na ********(.pl) w zakładce konferencje jest w ten piątek 27.09 konferencja w Wawie,
wg opisu tematów bardzo ciekawe, sa miejsca, zapisalam sie przed chwila :)



oregano - dostałam potwierdzenie do Legionowa z mamawie, także Ty już pewnie też masz potwierdzone :)
 
Ostatnia edycja:
na ********(.pl) w zakładce konferencje jest w ten piątek 27.09 konferencja w Wawie,
wg opisu tematów bardzo ciekawe, sa miejsca, zapisalam sie przed chwila :)

oregano - dostałam potwierdzenie do Legionowa z mamawie, także Ty już pewnie też masz potwierdzone :)

też dostałam, przyszło późno wieczorem. Tę konferencje w ten piątek już sobie odpuszczę. Musiałabym jechać sama 2 autobusami, a ja odkąd jestem w ciąży nie lubię tłoku... wszędzie mnie mąż wozi :-D
 
spoko :) zdam relacje :D

ja się póki co wybieram na ta własnie w piątek, potem 5.10 do Legionowa i 12.10 do Legionowa (choć tą ostatnią to nie wiem czy sobie nie daruje, wszystko zależy od programu który przyslą :))
 
reklama
Do góry