reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciekawość

Dołączył(a)
28 Maj 2022
Postów
12
Witam
Jestem bliżej niż dalej i mam spotkania z położna na temat porodu bo to mój drugi ale strach jest i wspomniała że jest coś takiego jak masaż krocza i tu pytanie czy któras to stosowała i faktycznie ból mniejszy przy porodzie
 
reklama
Witam
Jestem bliżej niż dalej i mam spotkania z położna na temat porodu bo to mój drugi ale strach jest i wspomniała że jest coś takiego jak masaż krocza i tu pytanie czy któras to stosowała i faktycznie ból mniejszy przy porodzie
Nie stosowałam, bo nie zdążyłam. Za to trafiłam na super położną, która podczas porodu co chwilę mi tam masowała i naciągała 😉 przez co ani nie pękłam ani mnie nie nacinali 🙃
Na szkole rodzenia położne polecały masowanie krocza olejkiem z wiesiołka. Powiedziały, że jak trafi się do nich do porodu to one rozpoznają, czy było masowane, czy nie 😁😉
 
Nie wiem czy rozpoznają, ja nie masowalam i urodziłam bez nacięcia i pekniecia. I pytały czy wykonywalam masaż, więc chyba nie rozpoznały :)
 
Ja miałam wykonywany przez lekarkę w trakcie porodu, nie wiem czy o taki dokładnie chodzi. Ale było to naprawdę mega nieprzyjemne i bolało… więcej bym nie chciała…
 
reklama
Do góry