reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ewelina trzymam kciuki &&&&&&&

Smerfeta duza juz dziewczynka! Modelka bedzie:-)

Dzwoniłam, mam sie obserwować. Leże, odpoczywam, spałam, żadnych boli, teraz Piotruś sie rozbrykał. I nie ma plamien. Wiec wszystko chyba ok.
 
Smerfeta no to wiemy ze bedzie mała smerfertka , urodę na pewno po mamusi bedIe miała :)
A ja te zaczelam czuć skurcze , ale baaaaardzo nieregularne wiec spokojnie :) nie mogę sie przed szereg wybijać :)
Ewelina jak noc?
 
Ostatnia edycja:
Ewelina te przepowiadające to juz dawno czułam Ale raz dziennie albo na 2 dni a teraz kilka razy dziennie a w nocy to raz na godzinę .
Obchod dzisiaj był po 10:00 w koncu weekend , trwał 2 sekundy , przed badaniem byłam w toalecie a po badaniu kazał jeszxze nasikać do kubka , wiec wyobrażacie sobie moją wściekłość wrrr , wypiłam wodę, pochodziłam i coooo , kilka kropel , czekam Na wynik, w Moczu wyszło białko przy przyjęciu wiec dostawalam urosept , wcOraj juz bylo lepiej ale dzisiaj nie pomyśleli zebu z rana zbadać wrrr i tak pewnie urosept bede dalej brała . Ale w koncu w domq , w swoim łóżeczku sie wyspie :) mam nadIeje ze teraz to zawitam tu za 2 tygodnie ale Na porodówce :)
 
Ewelina myslalam że juz jest po u ciebie ;-). Takie czekanie wykańcza człowieka.

Genna no w domu najlepiej. Ale juz nie duzo zostalo do porodu :)

A ja sie zdecydowalam na prywatną połóżna, tzn dziś bede dzwonić, rodzice nam opłacą wiec nie ma co sie zastanawiać. Mam tylko nadzieje ze nie jest za późno i że zgodzi sie ta połóżna. Ostatnio rozmawialam z kumpelą to tylko nastraszyla jakie to położne sa u nas w szpitalu, jakby za karę pracowały. Jedna przyjmowala 2 porody, do tego z jakimiś fochami :baffled:.... A tak bede mieć swoją prywatna :-p. Przyszedł mi juz laktator i angelcare, wiec mała moze sie pchac na świat za 2 tyg, skoro jej też spieszno.
Ile czasu przed porodem szykujecie łóżeczko dla dzieciaczków? Ja sie zastanawiam czy nie za szybko by było jakbym juz dala i ochraniacz i prześcieradełko, czy lepiej zostawić to M jak bede w szpitalu, by sie nie zakurzylo.
 
Montana ja planuje lozeczko wstawić z piwnicy do domu dopiero w ostatnim tygodniu lutego:) jakby coś szybciej poszło to maz je przyniesie, wyszoruje szczebelki, a materacyk i przescieradlo sa juz w pokoju, wiec da rade:) bo plan jest taki, ze urodzę 03.03. Ładna data.
 
reklama
Ja tez poinstruowalam meżulka gdzie są wyprane prześcieradełka, ceratki, wiec chyba tez nie bede sie z tym spieszyc, po co ma sie kurzyć.
Agaawa a jak z plamieniem? Odpoczywaj duzo :sorry2:.
 
Do góry