reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witaj Czarnykot ciesze sie,ze z twoim maluszkiem jest wszystko ok:-)
bzzzz jeszcze nie ciężarówka,ale niedługo będziesz:tak:
Wera to ja pisałam o brudnych owocach,masz racje,zeby zarazic sie toksopalzmozą od kota trzeba byłoby gołymi rekami zbierac odchody.Mój gin mowił,ze najlepiej owoce i warzywa myć dopiero przed zjedzeniem,bo zdarza sie,ze myjemy np jabłka a wirusy i bakterie,ktore fruwaja w powietrzu opadaja na owoce
 
reklama
ja nie ciężarówka(jeszcze!)ale zżyłam się z wami i będę podczytywała jak nie macie nic na przeciwko - pozdrawiam mamuśki :)
bardzo fajnie, ze jestes z nami:-), a ciezaroweczka tez juz zaraz bedziesz wiec spokojnie mozesz do nas dolaczyc:-)
 
witajcie

Kochane dzisiaj jest Dzień Mamy, a my przecież to już mamusie :-)
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam i tych teraźniejszych i tych przyszłych
 
czesc kochane! dopiero was wypatrzylam i od razu sie do was przenosze! jutro idziemy zobaczyc pierwszy raz nasza kruszynke:-) mam sto mysli na minute i ogromny strach ale bedzie dobrze- musi byc! juz sie nie moge doczekac! trzymajcie kciuki bo z Wasza pomoca jakos tak wszystko dzieje sie dobrze;-)
 
Aniija ja też się strasznie denerwowałam przed pierwszym usg, potem się denerwowałam czy będzie serduszko, teraz też się będę denerwowała...:)To już nam tak zostanie że spokoju nigdy nie będzie:)he he....ale będzie dobrze zobaczysz:):)Ja przed usg serduszkowym byłam strasznie nerwowa i wiem że to szkodziło maleństwu ale nie umiałam nad swoim strachem zapanować...teraz jest lepiej aczkolwiek 2 czerwca będę świrować znowu bo 3 mamy kolejne usg:)
 
a mam pytanie do dziewczyn które są w pierwszych tyg, czujecie jakieś doległiwości ciażowe typu mdłości, zachcianki, senność- bo ja nic i zaczynam trochę się martwić
 
reklama
Ja nie mam na razie żadnych objawów.Żadnych mdłości,zachcianek,jestem troche senna,ale ja mam takie dni,ze chce mi sie spac,szczególnie jak pogoda sie zmienia.Wiec mysle,ze nie jest to spowodowane dolęgliwością ciążową.
 
Do góry