reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Fuson -->Gratuluje tak pięknie rosnącej bety:)
Maja--> ale masz żywotnego szkraba pod serduszkiem, musisz to jakoś wytrzymac:), ale wszelkie leki bierz konsultująć wcześniej z lekarzem
Lawendowy--> podziwiam za odwagę rwanie ósemki..grrr, mnie też to pewnie kiedys czeka, ale nigdy nie zdecydowałabym się teraz, za bardzo nie lubię chodzić do dentysty;)

Miłego weekendu dziewczynki:)
 
reklama
Memories, jakbyś chciała, to mogę podesłać Ci namiary na mojego dentystę. Jest bardzo dokładny i godzina na fotelu, to minimum :tak:
A do tego, to dobry specjalista. Śmieję się, że wyssał to z mlekiem matki, a właściwie ojca, bo jego tata też jest dentystą.


Trzymajcie się ciepło dziewczęta w ten deszczowy dzień (przynajmniej w Gdańsku deszczowy).
Miłego dnia.
A ja za chwilkę ruszam na rwanie :tak:
 
FUSUN Gratuluje ogromniastej bety!!! :szok: Będą bić dwa serduszka jak nic :tak: A powiedz kto Cie prowadzi w Invikcie? A tak się martwiłaś ze masz mało komóreczek a tu taka niespodzianka :tak:
MILAGROS jak Ci idzie z laktacją ? dokarmiasz jeszcze swoja małą?
 
Aduś dziękuję. Mam nadzieję, że beta rośnie, bo następną robię dopiero w piątek. Ale po cyckach czuję, że tak...

Ciężko powiedzieć czy ktoś mnie prowadzi. Stymulację i punkcję robił mi dr Zieliński. Transfer nie wiem kto, ale dziewczyny twierdzą, że dr Stencel. Weryfikację dwa razy dr Szczepańska, raz dr Olszak. Na usg w najbliższy piątek umówiłam się do dr Szczepańskiej. Nawet nie wiem kto to jest, na oczy jej nie widziałam. Ale nie przywiązuję się za bardzo do Invicty, bo nie będę tam całej ciąży prowadzić. Idę w piątek na tą weryfikację i potem mam nadzieję na serduszko i wtedy pójdę do Lux Medu bo mam u nich abonament. A do Invicty pewnie będę wracać na ważne usg.
 
Aha, dziewczyny jeszcze w sprawie Luteiny. Czy jak się jest w ciąży to ona jest ze zniżką czy cały czas na 100%?

Fusun, dopochwowa jest ze zniżką, a podjęzykowa nie. Przynajmniej mi tak wypisują.

I wtedy pójdę do Lux Medu bo mam u nich abonament.

Już wiesz do kogo chcesz chodzić w LuxMedzie?????

Lawendowy, a jak ząb? A raczej miejsce po zębie? Mam nadzieję, że nie cierpisz...


Już nic nie chciałam pisać, ale dentysta nie dał rady mi wyrwać. Siedziałam godzinę na fotelu, ząb mi rozchwiał i nie wyrwał.
Coś mi się wydaje, że bez chirurga szczękowego się nie obejdzie.
Coś ten listopad w okolicach jedenastego nie jest dla mnie szczęśliwy. Rok temu też nie był :no:
 
Ostatnia edycja:
Lawendowy, no tego się właśnie obawiałam... I co teraz? Pewnie boli taki poruszony ząb? I jak chcesz tego chirurga przeżyć? Kurde, współczuję.

Nie wiem do kogo w tym luxmedzie miałabym chodzić. Nie znam absolutnie nikogo. Ta pani dr o której mówiłaś gdzie przyjmuje? na al. Zwycięstwa?
 
reklama
Fusun, całe szczęście ząb mnie nie boli. Boli mnie tylko połowa twarzy, od tego ruszania i wkładania dentystycznej męskiej dłoni do mojej buzi. Także mam nadzieję, że do wtorku wytrwam.

A jeśli chodzi o ginów w LuxMedzie, to ja teraz chodzę do dr Altankhorol Damdinsuern. Ona przyjmuje tylko raz w tygodniu, na Zwycięstwa.
Podobno dobra jest jeszcze Papińska-Stachowiak, ale do niej również nigdy nie ma wolnych miejsc.
Tylko w LuxMedzie jest jeden problem. Żeby zrobić usg potrzebne są 3 wizyty:szok:
Na jednej dostajesz skierowanie na usg, na drugiej idziesz na usg, a na trzeciej idziesz na wizytę, żeby się dowiedzieć, czy z dzieckiem wszystko dobrze. No i chyba maja kiepski sprzęt. Także ja nie miałam jeszcze w LM robionego usg. Tak, jak Ci mówiłam, chodzę do LM, żeby robić badania w ramach abonamentu. Chociaż dr K daje skierowanie na badania na NFZ.

Ta moja gin z LM przepisała mi na zapalenie pęcherza antybiotyk. Jak byłam na piątkowej wizycie u dr K., to powiedział, broń boże ten przepisany antybiotyk. Podobno jest tylko jakiś jeden, który ewentualnie mogłabym wziąć, ale on jest w zastrzykach i trzeba wybrać mniejsze zło i dobro dziecka. Także muszę powtórzyć posiew i wtedy Piotrek zadecyduje, co dalej.
 
Do góry