reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Fusun, ogromne gratulacje podwójne szczeście:)))

Sylwia, o widzę ze zakupki już konkretne:)

Martka, oj kochana, powiem Ci że będzie gorzej, ja teraz czuje sie jak słoń- totalnie, ledwo wstaję z kanapy... wszystko boli kręgosłup, pachwiny ehh. wszystko...

Avocado, jak tam po masażu szyjki? może lekarz miał rację ze 12 h po masażu następuje akcja:)


A ja po wizycie, mam ustalony termin cc na 30.11 także proszę o zmianę:))))w naszym grafiku:) oczywiście o ile wytrzymam do 30;)
 
reklama
Akt. dot. malinuś

LISTOPAD


1. HOLA (10 listopad - cc) – syn Karol
2. AVOCADO (24 listopad) – córka
_____________

GRUDZIEŃ

4. MARTKA (18-20 grudzień) – syn Eryk
_____________

STYCZEŃ
5. IKASIA (18 styczeń 2014) - syn Tymon
6. DARII (24 styczeń 2014 - cc) - córka Julia
7. MEMORIES (25 styczeń 2014) - syn

_____________

MARZEC
8. MajaSauer ( 6 marzec 2014) - syn Maksymilian
9. ALEKSANDRETTA (8 marzec 2014) - syn
10. SYLWIA1985 ( 15 marzec 2014) - syn Wiktor
_____________

KWIECIEŃ
11. MAZANKA (26 kwiecień 2014)
_____________

MAJ
12. LAWENDOWY SEN (15 maj 2014)
13. MEGI* (25 maj 2014)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Fusun GRATULACJE :-):-):-) podwójne cuda jak widać też się zdarzają, życzę parki :-D
MajaSauer ciebie też pięty bolą?mnie jedna, ale to jest tak wkurzające:-(
Gotadora fajna ta wanienka, tylko ciekawe kiedy z niej maluch wyrośnie?
Sylwia ja dziś też robiłam zakupy wyprawkowe, mam fajna hurtownię z rzeczami dziecięcymi i do porodu, łącznie zproducentem pieluch, których nie kupiłam, bo sie szyją właśnie:tak: wzięłam 4 flanelowe duze, 3 flanelowe takie malutkie, podobno dzieci lubią się do takich przytulać, no i jak uszyją, to kupię z 10 tetrowych, na początek.Wanienkę też kupiłam.
milagros kupiłam butelkę DrBrowna, szeroką 120 ml :-)rozumiem,że takie plastikowe też sie wrzuca do sterylizatora? póki co, liczę na to,że jej nie użyję, a jakby co, to sie dokupi i butli i sterylizator.\
Ale zaczynam być przerażona, bo tyle jest drobizagów, choćby do kąpieli, a w kąciku z łóżeczkiem nie mam rzadnej półki :-(no nic, plan jest taki,że 20-go rozkładamy łóżeczko i sprawdzamy, jak się to wszystko pomieści itp.Najwyżej trzeba będzie dokupić taki stolik do przewijania w Ikei...Mam taki materiałowy organizer, ale nie wiem, czy to wystarczy.I czy koty nie zostaną jego fanami :zawstydzona/y:
Jakaś śpiąca jestem, też nie potrafię się w nocy ułożyć...Malinuś czyli zostawiasz mnie na pastwę grudnia samą ?;-)oj, zobaczymy, czy mnie się nie przeciągnie do stycznia....Znajoma urodziła córeczkę, 2800g, 2 dni przed terminem, w...4 godziny.JA TEŻ TAK CHCĘ!!!!!:szok:
 
Fusun :-) gratuluje!!! czułam,że to bliźniaki!

Sylwia, Martka wanienka jest normalnych rozmiarów, jak dla niemowlaka, chyba na zdjęciu wygląda na malutką.


gotadora
wanienka wygląda na bardzo praktyczną - można złożyć i wszędzie zabrać. Fajna:tak: Ciekawa jestem, gdzie można ją zobaczyć na żywo? Ty przez internet zamawiałaś?

tak, jest bardzo praktyczna i jak dla mnie super,że nie jest cała plastikowa. Ja sama jej nie pompowałam, a nie pytałam męża,czy taką się już kupuje, ale chyba tak - już taka była gotowa. Kupiona w UK przez mego męża
 
reklama
Do góry