reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

magda ja kupiłam 2 bodziaki i smoka w 13 tygodniu, ale od tego czasu nic nie kupuję. Jak wstanę na nogi zacznie się szaleństwo zakupowe.

lawendowy sen ja obstawiam dziewczynkę, tak jak u siebie. Jednak mojej wyrósł sisiorek :-p


szyszka ja luteinę odstawiłam w 13 tygodniu i niestety po 2 dniach pojawiło się krwawienie. Powodem był krwiak, jednak ja zwalam na niedobór progesteronu i że od tego odstawienia się zaczęło. Może to nie ma medycznego uzasadnienia, ale mam to w głowie i już:-p. A jeśli chodzi o przytulanki, to po punkcji miałam hiperkę, później strach, a jak już zaczęłam do tego dojrzewać psychicznie, dostałam zakaz od lekarza:-p. Celibat chyba aż do końca będzie :shocked2:.

Sylwia nie mogę się doczekać takich zakupów, jakie robisz!:-D. A powiedz mi, do czego jest taki rożek? Do krępowania ruchów? W Anglii sprzedają takie otulacze do tego, ale w Niemczech nigdzie ich nie widziałam, a lekarze zabraniają otulaczy, bo niby coś tam z bioderkami się robi:confused:.

Hola Karolek piękny! Gratuluję:-).

avocado moja sąsiadka też miała focha i to dwutygodniowego, ale widzę, że już wróciła z maluchem:tak:.

gotadora ale rosną te Twoje szkraby! Śliczne są, genialnie razem wyglądają:-D.

Maja ale super, że tak wyraźnie widziałaś twarz! A to było usg 4d? U mnie 70 czy 80 euro kosztuje, ale chyba też się skuszę!

U mnie nudy całe szczęście, tylko się oczyszczam już 11 dni:szok:. Mam nadzieję, że mój wróg się wchłania.
 
reklama
Lista bukmacherska powoli zapełnia się. Jednak większość z Was wróży mi dziewczynkę. No ciekawe, co z tych wróżby wyjdzie.
Jeśli się spełnią, to szczęśliwy wybraniec wyłoniony drogą losowania będzie zobowiązany, oczywiście w nagrodę, podyktować mi numery
w totka :-) A nagroda dodatkowa została już wytypowana przez Sylwię :tak: Zaklepana, no i poszło w świat :-D
 
hey dziewczynki:)

I my po wizycie i w końcu w domciu po całym dniu bieganiny, nasza dzidzia waży już 1,5 kilograma :D Wszystko w normie, szyjka 4 cm :) tak bardzo sie cieszymy:):):):):happy2::happy2::happy2:

Miłego wieczorka:)
 
w takim razie skoro wszystkie obstawiają to i ja obstawię:p lawendowy mi się wydaje, ze bedzie: miałam pisać chłopak, a teraz mam wątpliwości czy jednak nie dziewczynka,ale ostatecznie rzutem na taśmę strzelam, ze bedzie.... chłopak, a mąż kogo obstawia?:>

a slyszałyście taki przesąd,ze jak dziewczynka to sie nieco brzydnie a na chłopaka wygląda się idealnie?
swoją drogą ja miałam być chłopak, a tu cyk, mama dostaje dziewczynkę i się dziwi,ze hej:p

magda ja tez postanowilam,ze jak poznam płeć to od razu coś kupię, jakąś pierdółkę,ale już będę mieć coś dzidziusiowego i na pewno niezłą frajdę :D
 
Gotadora, no tak by wypadało, do kompletu, że powinien być Staś :-)

Memories, gratuluje udanej wizyty ;-)

Szyszka, mąż nie obstawia nikogo. Oboje nie mamy przeczuć, chociaż dzisiaj śniło mu się, że będzie dziewczynka.
A mi po transferze śnił się loczkowany blondynek. Na pewno któryś z naszych snów się spełni :-)

Jest jeszcze domowy test na płeć, z sody oczyszczonej. I mi z tego testu wyszła dziewczynka :-)

Ja na razie nie kupuję nic, chociaż mnie kusi, jak 150.
Jedyna rzecz, która kupiłam, to Stanley z bijącym serduszkiem :-)
 
24magda09 coś lipa z tym kalendarzem. Ja transfer miałam w czerwcu, mam 28 lat i z kalendarza wychodzi dziewczynka, a u mnie już 3 lekarzy stwierdziło że to chłopiec. Nawet mam 2 zdjęcia siusiaka.

Mazenka – rożek głównie służy do przenoszenia bobaska, zwłaszcza jak ktoś się boi. Moja mama nie wzięła mojej siostrzenicy inaczej. Dobry jest aby szybko zawinąć po kąpieli zanim ubierzesz, dzięki temu dziecko nie będzie się ochładzać. Możesz także rozłożyć i potraktować jako przykrycie. Ogólnie przydaje się na czas zanim przygotujesz coś bardziej odpowiedniego. Takie przykrycie „pierwszego kontaktu”. Na bioderka ma wpływ jedynie jak dziecko przebywa po parę godzin dziennie w rożku i co najważniejsze jest ciasno zapięte. Wtedy może dochodzić do nietypowego ułożenia nóżki w stawie biodrowym.

Avocado – jeszcze troszkę i ty urodzisz. Zobacz ile tygodni dzwigania tego słodkiego ciężaru za Tobą. Teraz to już kwestia dni.

Memories – gratuluję wizyty

Lawendowy – dajesz radę z zakładami? Bo widzę, że sporo już osób typuje. I jakie to rytuały z sodą?

Szyszka – bo według przesądu syn dodaje matce urody, a dziewczynka ją kradnie. Ja pamiętam siostrę w pierwszej ciąży. Twarz ziemista, cała w plamach wątrobowych i urodziła się Patrycja. Druga ciąża – miał być syn i moja siostra wyglądała promieniująco. Teraz ciężko cokolwiek powiedzieć, bo widać po niej zmęczenie od nadmiaru pracy i nie ryzykuję. Ja raczej typuję u niej syna, a mój mąż córę.
U mnie też tak było – ja miałam przeczucie na córkę, ale wszyscy dookoła mówili że będzie syn. I faktycznie cera bardzo mi się poprawiła i nawet pacjenci zwracają uwagę że ładnie wyglądam.



A ja dzisiaj odebrałam ostatnią paczkę. A w niej....okrycie kąpielowe, kocyk , komplet do wózeczka, pieluszki, termometry, szczotki, nożyczki, patyczki kosmetyczne, szczota do butelek i tysiące innych pierdułek. Wszystko póki co zrzucam do pokoju młodego i powiem że już niezła kupka powstała :-D
 
reklama
Do góry