reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kinga pamiętamy Cię:) trzymaj bardzo mocno kciuki. Bardzo dobrze ze tak z nienacka. Moj udany transfer też był z zaskoczenia i dobrze tak najlepiej!!! Zrelaksuj się pij mekiskę i dużo leż...na początku i chwilkę przed transferem piłam kalms tabletki ziołowe uspokajające. Uważam że trzeba spokojnie i bez stresów. Być może to u mnie pomogło. Przy udanym transferze dużo odpoczywałam jak nigdy.☺☺
 
Dziewczyny dzięki za rady w sprawie otulaczka Motherhood o mały włos go nie kupiłam! Czyli decyduję się na rożek/becik i to ten który zaleciła Marcysiowa bo jest śliczny! A nie powinien być taki usztywniany?
 
ja miałam ten

Rożek z wkładem kokosowym | motherhood.pl

jest sztywny a po wyjęciu wkładu dalej mi służy jako kordełka czy podkład jak chcę gdzieś w gościach małą położyć.

Mi starczył 1 rożek i tak typowo jako rożek to korzystałam z niego ok miesiąca potem małajuż się wyrywała z tego. Aaaa i miałam patent że zanim włożyłam dziecko to wykładałam środek pieluszką flanelową bo jak mała ulała to rożek pozostawał czysty a wymieniałąm tylko pieluszkę :tak:
 
Maja ja miałam jeden rożek ten z misiem ale z usztywnieniem kokosowym a drugi z motherhood nieusztywniany. Usztywniony był rewelacyjny do noszenia dziecka bo było w nim bardzo stabilne, dla mnie rewelacja szczególnie na początku jak się jeszcze niepewnie obsługuje dziecko.
 
Jogo bez słowa do szpitala! przyjęliby Cię od razu, ja tak trafiłam 2 tygodnie temu i od razu położyli mnie na ginekologii - okazało się,że przyczyną był krwiak,na szczęście z dzidzią ok. Ty już pewnie po wizycie,ale koniecznie daj znać co u Was. Mam nadzieję, że wszystko ok. Mi lekarz poleciuł w razie wystąpienia jakichkolwiek krwawień wziąć od razu 4 tabletki duphastonu i gnaćdo szpitala!

Happy_09 trzymam kciuki żeby wszystko było ok!

Kinga milion pięćset sto dziewięćset ciążowych fluidków!!!

memories zdrówka dla Ciebie i dzidziusia!!!
 
MajaSauer- ten otulaczek to jakaś straszna komercja... Dzieci może przez kilka pierwszych dni lubią być tak szczelnie zawinięte, potem zaczynają bawić się rączkami, czasem ssą kciuk (jak w brzuszku) i ja nie chciałam mojego dziecka tego pozbawiać- nawet od początku w szpitalu, co pielęgniarki zawinęły (a naprawdę robią to dość brutalnie), to ja potem szybciutko odwijałam. I jakoś Mała nie płakała, spała sobie dalej spokojnie. Jakoś nie przekonuje mnie takie zawijanie, bo niby dzieci w brzuszku mają ciasno, ale przecież nie mają rączek ani nóżek skrępowanych i na ile mogą to się ruszają... Bawią się rączkami, pępowiną, wkładają rączki do buzi. A czy otulaczek może być antykolkowy... nie wiem, jak ma zapobiegać nagromadzaniu się gazów pochodzących z powietrza przy połykaniu (pokarmu), a nie przy oddychaniu... No, nie wiem, może się nie znam :D Ale dziewczyny dobrze radzą rożki, wielu osobom się przydaje. Choć ja jakoś nie potrafię się przekonać, przy synku nawet ich nie miałam, za to lubię kocyki wszelkiego rodzaju, mięciutkie, mniej ciepłe, bardziej ciepłe i mam ich już... sporo :D

Memories - kciuki za poród!!!

Kinga - powodzenia na transferze, weź sobie jakąś przyjemną dla Ciebie muzykę na mp3 i poleż trochę po transferze. Nikt nie stwierdził, że na 100% pomaga, ale też na pewno nie szkodzi - a mi pomogło:)
 
reklama
dziewczyny mam pytanie :D skoro moje dziecko urodzi się w czerwcu i zakladam,że będzie wówczas ciepło to czy powinnam się zaopatrywać raczej w ubranka z krótkim rękawkiem? i jakie wtedy ciuszki na wyprawkę do szpitala? jestem kompletnie zielona
 
Do góry